FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

VII. ročník dobročinného fotbalového turnaje Žijeme Hrou

VII. ročník dobročinného fotbalového turnaje Žijeme Hrou

Dobročinný fotbalový turnaj Žijeme Hrou je po dvouleté covidové pauze zpět v obvyklý předvánoční čas. Po velkém úspěchu pořádání ve dvou sportovních halách v Kunštátě a Svitávce pokračujeme 7. ročníkem turnaje.

Cílem tradičního turnaje je sdružení finančních prostředků, kterými podpoříme osoby a rodiny v jejich nelehké životní situaci.
Ve sportovních halách v Kunštátě a Svitávce se v sobotu 17. prosince představí známé fotbalové osobnosti našeho regionu. Najdete zde i místo, kde můžete v průběhu turnaje přispět libovolnou finanční částkou a vyjádřit svou podporu. Začátek turnaje na obou hracích místech je v 9:00. Oficiální předání finančního výtěžku je v 15:00.


Na dobročinném turnaji Žijeme Hrou podpoříme rodinu zesnulého Martina Husnaje.

 

„Vážení přátelé fotbalu a projektu Žijeme Hrou.

Po dvouleté „covidové“ odmlce se letos v prosinci můžeme vrátit k myšlence dobročinného turnaje. VII. ročníkem fotbalového turnaje finančně podpoříme rodinu zesnulého Martina Husnaje.

Martin se svojí rodinou bydlel v obci Žďár. Se synem Vítkem se pravidelně účastnil našich fotbalových turnajů Žijeme Hrou pro děti a mládež. Zde nám vždy aktivně pomáhal. Kdo se našich turnajů účastníte, pravděpodobně jste se s Martinem potkali, aniž byste o tom třeba věděli.  

Martin byl připraven od podzimu se svým švagrem Pepou Borkem trénovat děti v kategorii přípravek v SK Moravan Svitávka. Bohužel letos v květnu se stala tragédie, kterou si umí jen málokdo z nás představit. Martin podlehl v 37 letech zákeřné nemoci a manželka Lenka a dvě malé děti tak náhle zůstaly bez tatínka.

Již od května jsme v hlavách měli myšlenku, že letošní finanční podpora z dobročinného turnaje zamíří právě k rodině zesnulého Martina Husnaje.

Martinův odkaz a propojení se sportem nyní pomyslně přebral syn Vítek, který se fotbalu věnuje i nadále a hraje ve Vavřinci.

Vám všem co se turnaje zúčastníte nebo naši myšlenku jakýmkoliv způsobem podpoříte, moc děkujeme a vážíme si toho.

Za organizátory dobročinného turnaje Žijeme Hrou Vladan Horák.


Více o turnaji na: https://www.zijemehrou.cz/zpravy/na-dobrocinnem-turnaji-zijeme-hrou-podporime-rodinu-zesnuleho-martina-husnaje


Na akci srdečně zvou organizátoři Žijeme Hrou.

Galerie k aktualitě

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát NSA Jihomoravský kraj

Počet návštěv: 269164
Posledních 30 dnů: 1303 | Posledních 7 dnů: 284 | Poslední den: 21

© 2024 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne