VII. ročník dobročinného fotbalového turnaje Žijeme Hrou

Dobročinný fotbalový turnaj Žijeme Hrou je po dvouleté covidové pauze zpět v obvyklý předvánoční čas. Po velkém úspěchu pořádání ve dvou sportovních halách v Kunštátě a Svitávce pokračujeme 7. ročníkem turnaje.

Cílem tradičního turnaje je sdružení finančních prostředků, kterými podpoříme osoby a rodiny v jejich nelehké životní situaci.
Ve sportovních halách v Kunštátě a Svitávce se v sobotu 17. prosince představí známé fotbalové osobnosti našeho regionu. Najdete zde i místo, kde můžete v průběhu turnaje přispět libovolnou finanční částkou a vyjádřit svou podporu. Začátek turnaje na obou hracích místech je v 9:00. Oficiální předání finančního výtěžku je v 15:00.

Na dobročinném turnaji Žijeme Hrou podpoříme rodinu zesnulého Martina Husnaje.

„Vážení přátelé fotbalu a projektu Žijeme Hrou.

Po dvouleté „covidové“ odmlce se letos v prosinci můžeme vrátit k myšlence dobročinného turnaje. VII. ročníkem fotbalového turnaje finančně podpoříme rodinu zesnulého Martina Husnaje.

Martin se svojí rodinou bydlel v obci Žďár. Se synem Vítkem se pravidelně účastnil našich fotbalových turnajů Žijeme Hrou pro děti a mládež. Zde nám vždy aktivně pomáhal. Kdo se našich turnajů účastníte, pravděpodobně jste se s Martinem potkali, aniž byste o tom třeba věděli.

Martin byl připraven od podzimu se svým švagrem Pepou Borkem trénovat děti v kategorii přípravek v SK Moravan Svitávka. Bohužel letos v květnu se stala tragédie, kterou si umí jen málokdo z nás představit. Martin podlehl v 37 letech zákeřné nemoci a manželka Lenka a dvě malé děti tak náhle zůstaly bez tatínka.

Již od května jsme v hlavách měli myšlenku, že letošní finanční podpora z dobročinného turnaje zamíří právě k rodině zesnulého Martina Husnaje.

Martinův odkaz a propojení se sportem nyní pomyslně přebral syn Vítek, který se fotbalu věnuje i nadále a hraje ve Vavřinci.

Vám všem co se turnaje zúčastníte nebo naši myšlenku jakýmkoliv způsobem podpoříte, moc děkujeme a vážíme si toho.

Za organizátory dobročinného turnaje Žijeme Hrou Vladan Horák.

Více o turnaji na: https://www.zijemehrou.cz/zpravy/na-dobrocinnem-turnaji-zijeme-hrou-podporime-rodinu-zesnuleho-martina-husnaje

Na akci srdečně zvou organizátoři Žijeme Hrou.

Galerie k aktualitě

Posledních 30 dnů: 1061 | Posledních 7 dnů: 242 | Poslední den: 17