Sponzoři

T.G.A. - www.tgatrade.com - Společnost T.G.A. je dodavatelem KARBIDU KŘEMÍKU , BÍLÉHO A HNĚDÉHO KORUNDU, GRANÁTU a jiných surovin pro průmysl brusiv a žáruvzdorných materiálů.

CTT Interiéry - www.cttinteriery.cz - Společnost Interiéry CTT a.s. je renomovaný český výrobce a dodavatel atypických interiérů a solitérů pro bytové, kancelářské i reprezentační prostory a zdravotnická zařízení. Vysoká kvalita řemeslného provedení a použitých materiálů podtrhuje každé architektonické řešení interiéru i design mobiliáře a poskytuje záruku jejich dlouhodobého užívání.

Město Kunštát - www.kunstat-mesto.cz - Oficiální stránky města Kunštát.

NSA - agenturasport.cz - Národní sportovní agentura Náš klub získal v roce 2020 dotaci z rozpočtu MŠMT ČR z dotačního programu MŮJ KLUB na realizaci projektu s názvem „Podpora mládežnické kopané v FK Kunštát - rok 2020“. Dotace bude použita dle pokynů MŠMT ČR na úhradu části nákladů na činnost. Za poskytnutí dotace děkujeme. Pro rok 2021 získal dotaci z rozpočtu NSA z dotačního programu MŮJ KLUB na realizaci projektu s názvem „Podpora mládežnické kopané v FK Kunštát- rok 2021“. Dotace bude použita dle pokynů NSA na úhradu části nákladů na činnost. Za poskytnutí dotace děkujeme. Dotaci z rozpočtu NSA z dotačního programu MŮJ KLUB na realizaci projektu s názvem „Podpora mládežnické kopané v FK Kunštát - rok 2022“. získal náš klub také v roce 2022. Dotace byla použita dle pokynů NSA na úhradu části nákladů na činnost. Za poskytnutí dotace děkujeme.

Jihomoravský kraj - www.jmk.cz - Náš klub získal v roce 2018 neinvestiční dotaci z rozpočtu Jihomoravského kraje z dotačního programu Podpora sportu v Jihomoravském kraji 2018. Dotace bude použita dle pokynů Jihomoravského kraje na úhradu části nákladů na činnost. Za poskytnutí dotace děkujeme. V roce 2022 jsme získali neinvestiční dotaci z rozpočtu Jihomoravského kraje z dotačního programu Podpora sportu v Jihomoravském kraji 2022. Dotace byla použita dle pokynů Jihomoravského kraje. Za poskytnutí dotace děkujeme.

Posledních 30 dnů: 1052 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 19