FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

B mužstvu se herně i výsledkově zadařilo proti Doubravici

B mužstvu se herně i výsledkově zadařilo proti Doubravici

B mužstvo Kunštátu se v neděli na domácím hřišti prezentovalo velmi dobrým výkonem a zaslouženě porazilo Doubravici 4:0.

Hrané 4. kolo - okresní přebor

FK Kunštát "B" - SK Doubravice 4:0 (3:0)

Branky: 16., 18. a 56. Boček, 43. Sedláček

Sestava Kunštátu: Kopecký - Doležel (64. Ducháček), Blažek, Horák Vlastislav, Horák Vladan (58. Tenora Radek), Sedláček (69. Horák Ondřej), Komárek, Knies, Lesovský, Novotný (58. Baňa), Boček (K) (74. Procházka).

Hodnocení utkání hrajícím trenérem Vítězslavem Bočkem: "Domácí zápas proti Doubravici se nám vydařil herně i výsledkově. Byli jsme hodně aktivní v pohybu a hráli s velkou chutí. Po rychlých kombinačních akcích jsme si už v první poločase vypracovali gólový náskok. Mezi 30. - 40. minutou tam byla pásáž, kdy také Doubravice měla své šance. Jednou nás podržel výborně chytající Dominik Kopecký, podruhé hosté mířili těsně vedle. 

Po změně stran se nám v 56. minutě podařilo vstřelit čtvrtý gól po standardní situaci a utkání bylo výsledkově rozhodnuté. 

Chtěl bych ocenit přístup všech kluků nejenom v utkání s Doubravicí. Celkově se nám vydařil vstup do soutěže. Je to odraz výborné tréninkové morálky, která se pozitivně promítá do našich výkonů v mistrovských zápasech." 

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 223952
Posledních 30 dnů: 1818 | Posledních 7 dnů: 372 | Poslední den: 135

© 2021 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne