B mužstvu se herně i výsledkově zadařilo proti Doubravici

B mužstvo Kunštátu se v neděli na domácím hřišti prezentovalo velmi dobrým výkonem a zaslouženě porazilo Doubravici 4:0.

Hrané 4. kolo - okresní přebor

FK Kunštát "B" - SK Doubravice 4:0 (3:0)

Branky: 16., 18. a 56. Boček, 43. Sedláček

Sestava Kunštátu: Kopecký - Doležel (64. Ducháček), Blažek, Horák Vlastislav, Horák Vladan (58. Tenora Radek), Sedláček (69. Horák Ondřej), Komárek, Knies, Lesovský, Novotný (58. Baňa), Boček (K) (74. Procházka).

Hodnocení utkání hrajícím trenérem Vítězslavem Bočkem: "Domácí zápas proti Doubravici se nám vydařil herně i výsledkově. Byli jsme hodně aktivní v pohybu a hráli s velkou chutí. Po rychlých kombinačních akcích jsme si už v první poločase vypracovali gólový náskok. Mezi 30. - 40. minutou tam byla pásáž, kdy také Doubravice měla své šance. Jednou nás podržel výborně chytající Dominik Kopecký, podruhé hosté mířili těsně vedle.

Po změně stran se nám v 56. minutě podařilo vstřelit čtvrtý gól po standardní situaci a utkání bylo výsledkově rozhodnuté.

Chtěl bych ocenit přístup všech kluků nejenom v utkání s Doubravicí. Celkově se nám vydařil vstup do soutěže. Je to odraz výborné tréninkové morálky, která se pozitivně promítá do našich výkonů v mistrovských zápasech."

Počet návštěv: 270847
Posledních 30 dnů: 1082 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 29