FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Kunštát veze s Přímětic 3 body a dál se drží v popředí tabulky

Kunštát veze s Přímětic 3 body a dál se drží v popředí tabulky

TJ Sokol Přímětice - FK Kunštát 0:2 (0:0)


Branky: Macko D. (60. min.), Zeman A. (81. min.)

Sestava: Loukota I. (GK) (46. min.), Hruška O., Videman T. (70. min.), Hanák D. (85. min.), Nečas M., Adámek T., Zeman A., Gracias T., Macko D., Bednář D., Španěl O.

Náhradníci: Horák Vlastislav (46. min.), Komárek J. (85. min.)

Přímětice na jaře podávají dobré výkony, v tabulce domácích utkání se drží v popředí, když 6 zápasů vyhrály, 2 remizovaly a pouhé dva prohrály. Něčekali jsme tak po dlouhé cestě vůbec jednoduché utkání.

Domácí se s míčem moc nemazlili a tak jsme v prvním poločase viděli více kopanou než fotbal. Po jednom ze soubojů s útočníkem hostí se zranil Ivo Loukota a chytal tak celý první poločas s velkým omezením. Šancí bylo poskrovnu, domácí nastřelili břevno, to zopakoval na druhé straně Lojza Zeman po samostatném průniku. Po signálu z rohu nastřelil ve vápně ruku domácího obránce Ondra Španěl a tentýž domácí hráč si svou házenkářskou pozici koncem prvního poločasu ještě zopakoval. Rozhodčí ale penaltu nepískl. Největší šanci v prvním poločase měl Tomáš Gracias, kterému se ale nepodařilo dopravit do sítě míč, který domácímu brankáři vypadl. Přímětice hrozili zejména z dlouhých autů, které domácí kapitán házel až do branky.

V poločase se ukázalo, že Ivo nemůže pokračovat a tak se řešilo dilema, kdo do branky. Vedoucí mužstva Tenora nemá ve FAČRu fotku a asi by to byl konec předsedy oddílu v přímém přenosu a tak dostal šanci David Bednář, který se nejméně bránil. Domácí pochopitelně chtěli této situace využít, ale David zachytal spolehlivě, vytáhl jedovatou střelu na břevno a vzápětí ho zachránilo znovu břevno od kterého se míč odrazil na brankovou čáru a ven z brány. Sportovně musím uznat, že kdyby v tomto okamžiku pomezní uznal gól asi bychom nemohli říct ani slovo. Toto vše jsme přežili a stále více jsme začali využívat snahy domácích o vstřelení gólu k našim brejkovým akcím. Několikrát nám byl odmáván ofsajd a několikrát jsme slibnou akci nedotáli do konce. Nakonec jsme se dočkali, po pěkné kombinační akci, nahrál Simir Davidovi Mackovi pod sebe na velké vápno a ten nechytatelnou střelou nedal domácímu brankáři šanci.

Domácí přiložili pod kotel, přibývalo dlouhých nákopů a dlouhých autů do vápna, ale Ondrové Hruška a Španěl si tento zápas odskákali na jedničku a svedli spoustu hlavičkářských soubojů. My jsme nadále pokračovali v našich osvědčených brejcích. V 80. minutě křižnou střelou na zadní tyč zvýšil výborně hrající Lojza Zeman na 2:0 a bylo vymalováno. V závěru měl ještě šanci Komárek, který šel od půlky sám, ale bohužel na brankáře nevyzrál. Získali jsme cenné body a musím říct, že vzhledem k vývoji zápasu velice cenné body. Kluci zaslouží poděkování za velice disciplinovaný výkon, ke kterému přidali v druhém poločase i fotbalovost , která rozhodla o výsledku utkání. Připsali jsme si pátou jarní nulu, ke které tentokráte přispěl svým výkonem David před kterým smekám. 

František Tenora

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 176601
Posledních 30 dnů: 1634 | Posledních 7 dnů: 292 | Poslední den: 38

© 2018 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne