FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Áčko bod ze Zbýšova

Áčko bod ze Zbýšova

Věděli jsme, že nás ve Zbýšově nečeká lehké utkání. Rozhodně jsme se nijak neuchlácholili tím, že soupeř je aktuálně na posledním místě tabulky. Všichni víme, že v této soutěži nejde podcenit žádný tým. 

Sice jsme v úvodu nastřelili břevno, ale v dalších minutách byli nebezpečnější domácí. Ve 20. minutě zahrávali zbýšovští po faulu Adamce standardku z poloviny hřiště. Díky naší nedůslednosti umístil domácí hráč míč přesně k tyči. 1:0. Po obdržené brance jsme opět drželi míč, paradoxně hru jsme pod kontrolou neměli. Dokázala to 24. minuta, kdy našim obráncům utekl útočník Zbýšova. V zápase nás podržel Ivo, který perfektním zákrokem vytěsnil míč mimo. A do třetice na malém vápnu odkopával do bezpečí Ducháček po střele domácího fotbalisty. 

V dalším průběhu jsme se usadili na polovině soupeře. Chyběl nám ale klid. Naše akce končili okolo šestnáctky, když už jsme se dostali dovnitř, nebyli jsme důrazní a nebyli tam v potřebném počtu. Do poločasu se nám nakonec podařilo srovnat. Adamec po průniku středem hřiště přihrál Prudilovi, ten prodloužil na Miholu a náš útočník přes bránící hráče z hranice šestnáctky mířil přesně k tyči. 1:1. 

Očekával jsem, že hráči Zbýšova budou chtít po průběhu první pětačtyřicetiminutovky hrát na vítězství. Domácí ale na jakékoliv útočení absolutně rezignovali a úporně bránili remízu. Mohli jsme si pomoct standardkou. Španěl ani Preč po trestných kopech nemířili přesně. Kuda po rohu hlavou těsně minul. A propadlý míč na zadní tyči překvapil i Prudila, který šanci nevyužil. Z vysokého procenta držení míče jsme si v závěru nenachystali ani kvalitní centr ze strany, i když několik příležitostí k tomu bylo. Druhý poločas utekl strašně rychle, čistého času se nehrálo snad ani dvacet minut. Domácí nikam nespěchali a bodu se nakonec dočkali. 

Ve Zbýšově nám dnes chyběla mnohem větší odvaha a kreativita v situacích 1 na 1. Chyběly momenty, kdy by to vzal někdo na sebe, i proto jsme se nedokázali prosadit v zahuštěném prostoru okolo šestnáctky soupeře. Potřebujeme teď bodovat naplno v domácím zápase s Tasovicemi, abychom mohli docenit bod ze Zbýšova... 

Zbýšov – Kunštát 1:1 (1:1) 
Branky: 39. Mihola 

Sestava: Loukota I., Šafařík, Kuda, Ducháček, Prudil, Adamec, Preč, Španěl, Boček (49. Blaha), Stehlík (49. Adámek), Mihola

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát NSA Jihomoravský kraj

Počet návštěv: 267129
Posledních 30 dnů: 988 | Posledních 7 dnů: 194 | Poslední den: 9

© 2023 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne