Tomáš Bělehrádek se stal HISENSE hráčem podzimu KP, v anketě Fotbalista okresu 2023 v TOP 6.

V pátek 2. února se v kulturním domě v Rájci - Jestřebí uskutečnilo slavnostní vyhlášení okresní ankety Fotbalista roku 2023.

V kategorii dospělých byl oceněn mezi TOP 6 hráči, hrající krajské a vyšší soutěže, kunštátský talent Tomáš Bělehrádek.

Jednadvacetiletý fotbalista a odchovanec mládežnického klubu Žijeme Hrou navíc jednoznačně ovládl i fanouškovskou anktetu portálu Fotbal u nás o HISENSE hráče podzimu Jihomoravského krajského přeboru.

Tomáš Bělehrádek zvítězil s velkým náskokem, když obdržel 59% hlasů. Na druhém místě skončil s 25% hlasy obránce FC Kuřim Jan Pluháček a třetí místo jde do Rousínova pro Martina Kříže.

Tome, celý náš klub Ti k těmto velkým sportovním úspěchům gratuluje! Děkujeme za skvělou reprezentaci našeho fotbalového klubu a města Kunštát.

Posledních 30 dnů: 1036 | Posledních 7 dnů: 236 | Poslední den: 16