Sponzoři

T.G.A. - cz.www.tgatrade.com - Společnost T.G.A. je dodavatelem KARBIDU KŘEMÍKU , BÍLÉHO A HNĚDÉHO KORUNDU, GRANÁTU a jiných surovin pro průmysl brusiv a žáruvzdorných materiálů.

CTT Interiéry - www.cttinteriery.cz - Společnost Interiéry CTT a.s. je renomovaný český výrobce a dodavatel atypických interiérů a solitérů pro bytové, kancelářské i reprezentační prostory a zdravotnická zařízení. Vysoká kvalita řemeslného provedení a použitých materiálů podtrhuje každé architektonické řešení interiéru i design mobiliáře a poskytuje záruku jejich dlouhodobého užívání.

Město Kunštát - www.kunstat-mesto.cz - Oficiální stránky města Kunštát.

Nejsport.cz - www.nejsport.cz - E-shop se sportovním zbožím.

Světluška - eshop.svetluska.cz - V průběhu roku 2004 upevnila svoji pozici na trhu a rozšířila svůj sortiment o nabídku náhradních dílů na vozy LIAZ, AVIA, MTS a částečně i KAROSA. Nyní nabízí své zboží na více jak 400m2 prodejní plochy. Taktéž začala pronikat na nové trhy nejen po celé evropě, ale i mimo ni. Brzy získala mnoho zahraničních partnerů, díky kterým mohla na český trh přinést celou řadu novinek.

Pro-idea - tvorba www stránek - www.pro-idea.cz - Tvorba moderních WWW stránek včetně efektivní propagace ve vyhledávačích (SEO) a následné optimalizace.

Koudelka Design - www.kp-design.cz - Jsme mladé grafické studio s velkým potenciálem a dynamickým růstem. Individuální konzultace i komplexní služby v oblasti grafického designu a internetových služeb úspěšně nabízíme privátním osobám, drobným živnostníkům, malým i středním podnikatelům a dalším subjektům. Převážnou část našich doposud realizovaných zakázek tvoří grafické služby, tvorba internetových prezentací, jejich správa, ale i vývoj webových aplikací. Díky tomu jsou součástí našeho portfolia i jedinečné produkty LightCMS a netShoper. Bez ohledu na druh zakázky nabízíme svým klientům prvotřídní servis, vysokou kvalitu našich služeb a zejména individuální a lidský přístup.

ROMTAN - autodoprava - www.dopravaminibusem.cz - Nabízíme dopravu kvalitním minibusem MERCEDES SPRINTER C211 pro 9 osob ( 8 + řidič). Zajistíme Vám dopravu po celé Evropě, přepravu osob na letiště, zájezdovou dopravu, dopravu na sportovní, kulturní a jiné akce. Pohodlné uspořádání sedadel 2-2-2-3, dostatek úložných prostor, klimatizace, přídavné topení. Vše za smluvní ceny, které Vás jistě mile překvapí.

Najdete nás na facebooku

Posledních 30 dnů: 2151 | Posledních 7 dnů: 663 | Poslední den: 57