Návštěvní kniha

fofa 20.6.2018 - 10:42

Naši mladí brankáři se zúčastní dne brankářů v Třešti u Jihlavy.Pár zajímavých informací najdete na odkazu níže,Patronem celé akce je Luděk Mikloško. https://zdarsky.denik.cz/fotbal_region/chceme-v-klukach-probudit-zajem-o-chytani-planuje-miklosko-20180620.html

bedisek 19.6.2018 - 16:44

Vzhledem k tomu, že úroveň okresních soutěží a rozhodčích v nich působících je tak akorát k naštváni, rozhodl jsem se, že sobotní zápas za béčko byl v kunštátském dresu můj poslední. Díky všem, ze kterými jsem se po celou dobu mohl potkat. Prakticky celou kariéru jsem strávil pod vedením Petě Loukoty, ale nejvíc chci poděkovat Mírovi Horákovi, který mě k fotbalu přivedl a proto jsem mohl dělat sport, který mě opravdu bavil, baví a bavit bude asi napořád. Jen už si prostě nechci kazit víkendy od lidí, kteří fotbal spíše kazí a raději se budu doma věnovat dětem. Přeji FKK ať se i nadále všem daří alespoň tak, jako doposud a hlavně aby u toho co nejdéle vydržel FOFA, bez kterého by fotbal v Kunštátě nebyl tam kde je.

Fanda 19.6.2018 - 19:46

Však můžeš začít pískat a pozvednout úroveň

bedisek 19.6.2018 - 20:58

Drž hubu prosím Tě;-)

fofa 20.6.2018 - 22:05

jo kluci hlavně aby Vám FOFA vydržel a ostatní si sednou na tribunu,Týmy v okrese a ve třetí třídě ( o pralese nemluvím ) jsou plné hráčů i po čtyřítce .V Kunštátě kdo má plus třicet končí.Všichni jsou opotřebovaní,asi jsou přetížení.Všem přeju pěknou dovolenou.

kral 21.6.2018 - 20:55

myslim si zdeny,ze jsi mohl jeste chvili vydrzet,aby jsi se aspon vekem dostal do starych panu!

fofa 18.6.2018 - 07:14

Bohužel jsme si dnešním výkonem pokazili celý jarní dojem.Mužem jara byl jistě Ivo , který vychytal na jaře neskutečných 8 nul ze 13 zápasů. Jednou mu pomohl poločasem s nulou David Bednář.Celkově ale musím hodnotit sezonu v klubech jako úspěšnou.Přípravky se pohybují na čele svých soutěží.Starší žáci skončili v krajské I. třídě na 2. místě , to samé umístění se podařilo i dorostencům.V mladších žácích nám trošku chybí hráči , ale i zde se projevuje zlepšení.Béčko nakonec skončilo 4. stejně jako A tým.Bohužel se nám nevyhnula zranění a dlouhodobá absence Marka Štencla, Vítě Bočka a Ondry Horáka byla jistě znát.A tak mě asi nejvíce mrzí ztráta jistých 3 bodů s Miroslaví , která nás stála třetí místo. Přeju všem hráčům a hráčkám příjemnou dovolenou , doléčení šrámů a v srpnu opět na shledanou na zeleném pažitu v Kunštátě a v Lysicích.Divákům a příznivcům děkujeme za podporu .

kral 17.6.2018 - 21:46

to co dneska kluci predvedli,to byla bida hodna okresnimu preboru.jinak diky za skvelou rerprezentaci po celou sezonu.a budte radi a podekujte Ivkovi!

Fanda 16.6.2018 - 18:01

Tak jak dopadla ta velkolepá rozlučka Zdenka (Bediska) Bednare s fotbalovou karierou?

bedisek 17.6.2018 - 05:38

Simire neptej se jak dement.

fofa 12.6.2018 - 14:29

Program se zkomplikoval , a tak to bude následovně: v sobotu hraje béčko od 14:00 v Lysicích v neděli je program v Kunštátě podle rozpisu tj . : 14:00 dorost ,16:30 muži A. Omlouvám se , ale bohužel někdy se dohody nepovedou.

fofa 11.6.2018 - 07:54

vidím , že můj největší přínos kunštátskému fotbalu je to , když zůstanu sedět doma. V Dobšicích jsem nebyl - 3 body , ve Šlapanicích jsem nebyl - 3 body.A dvakrát s nulou. Jo chlapci statistika věda je , a myslím si ,že by Vás to mohlo už přesvědčit o tom , že dobrý Tenora je Tenora na tribuně v kolektivu trenérské rady ze Zbraslavské hospůdky. Jinak samozřejmě děkuju za vzornou reprezentaci oddílu a Města.Velikou radost mám z dorostenců.Sice jsou druzí ,ale no a co ...... myslím si , že byli asi tým s nejnižším věkovým průměrem v soutěži a určitě mají veliký potenciál se dále zlepšovat .Samozřejmě je potřeba poděkovat trenérům u mládeže , protože to dělají fakt dobře a je radost vidět , že hráči mají stále chuť trénovat a sport je baví .A o tom to je ...Bohužel žáci také druzí , ale i toto je velký úspěch .B tým - začal vozit body z venku.Třeba jim to půjde takhle i na podzim.Zkrátka pěkný závěr sezony.

bedisek 10.6.2018 - 21:31

Poděkování patří Márovi Niessnerovi, který za stavu 1:3 po špatně nařízené penaltě nahrál míč Tomovi do rukou. Smekám před jeho gestem a o to víc mě mrzí, že jsme jim nemohli pomoci k postupu na úkor Kiliánů, no co už, takovej je bohužel fotbal. Kaňkou na výsledku áčka je střelec gólu, ale i s tím se snad nějak vyrovnáme. Jinak příští týden rozlučla ZB s kariérou:-)

Průďa 11.6.2018 - 09:57

No tak to si takovou událost nemůžu nechat ujít :-)

FK Kunštát 10.6.2018 - 19:29

V napínavém a na šance bohatém utkání vítězí A tým na hřišti Šlapanic. 10. gól v sezóně zaznamenal Tomáš Adámek, 9. vychytanou nulu si připisuje Ivo Loukota a je králem této disciplíny mezi brankáři 1.A sk. A. Jistotu 2. místa si dnes ve Šlapanicích zajistili naši dorostenci a vyhrál i B tým. SK Šlapanice - FK Kunštát A 0:1 (0:1). SK Šlapanice - FK Kunštát/Žijeme hrou dorost 2:8 (1:3). Sokol Velké Opatovice - FK Kunštát 2:3 (0:1). Díky všem.

FK Kunštát 10.6.2018 - 19:26

Další 1 2 3 ...92