Návštěvní kniha

FK Kunštát 17.8.2018 - 15:42

O víkendu na domácích hřištích zabojují dorostenecké a mužské týmy o mistrovské body. Podzimní novinkou je nedělní hrací den "B" týmu. Předzápas 14.30 FK Kunštát "B" - TJ Malá Haná Knínice, hlavní utkání 17.00 FK Kunštát - TJ Sokol Novosedly. Přijďte podpořit naše barvy! Sobota 18.8. Lysice 10:00 FK Kunštát / Žijeme Hrou - FC Medlánky (starší dorost) Lysice 12:15 FK Kunštát / Žijeme Hrou - FC Medlánky (mladší dorost) Neděle 19.8. Kunštát 14:30 FK Kunštát "B" - TJ Malá Haná Knínice Kunštát 17:00 FK Kunštát - TJ Sokol Novosedly

fofa 8.8.2018 - 09:59

Program víkendu :neděle 12.8. Rajhradice : Kunštát A v Rajhradicích v 16:30.xxxxxxxxxxxxx Ostrov : Muži B také v neděli ale od 17:30 xxxxxxxx dorost hraje také v neděli v Brně s Čafkou - mladší od 10:00 a starší od 12:15

FOFA 6.8.2018 - 08:30

Posílený B tým ( Španěl ,Skoček ,Boček , Štencl)se zúčastnil v sobotu turnaje v Drnovicích .Nejdříve porazil nováčka okresních soutěží B tým Drnovic 5:1.Ve druhém utkání potom A tým Drnovic 7:0.Náš tým turnaj vyhrál. Nejlepším střelcem turnaje byl Víťa Boček.

FOFA 6.8.2018 - 08:26

Poslední přípravy před zahájením soutěží : Svitavy (KP ) : Kunštát A 2:1 (2:1) - naši branku vstřelil Dalibor Hanák Za celkem příznivého počasí ( pouze 28 stupňů ) jsme sehráli poslední přípravné utkání s týmem Krajského přeboru Pardubického kraje TJ Svitavami.Bez Zemana , Macka , Adámka a Ducháčka jsme podali dobrý výkon , vedli jsme 1:0 po pěkné akci,kterou chladnokrevně zakončil Dalibor.Bohužel do poločasu jsme vedení ztratili , když domácí dokázali využít naše nepřesnosti ve středu hřiště a následné rychlé útočné akce.V druhém poločase jsme byli více než rovnocenným soupeřem ,bohužel jsme nedokázali naše tutovky proměnit.Příští týden hrajeme v neděli první mistrovské utkání s Rajhradicemi.

info 31.7.2018 - 06:58

Dnes, v úterý 31.7., hraje A tým přátelské utkání v Nové Vsi u Nového Města. Začátek v 18:30

fans 1.8.2018 - 17:17

No a jak se hrálo?

Info 28.7.2018 - 06:32

B tým sehraje přátelské utkání v neděli na hřišti Olešnice v 17 hod.

Info 23.7.2018 - 07:56

I béčko sehrálo své první přátelské utkání: FK Kunštát B - AFK Letovice B 3:5 (hráno ve Vranové) Boček, Komárek, Šmerda Jaroslav. Sestava: Trávníček - Bednář R., Staněk, Polák, Kopecký - Komárek, Knies, Bednář David, Zámek - Boček, Šmerda (Procházka J.) Po několika omluvenkách se sešlo 12 hráčů, což ale nemělo vliv na předvedenou hru. Při dusném počasí se hrál kombinační fotbal a na klucích bylo vidět, že hrají s velkou chutí. Do poslední minuty se hrál svižný fotbal. Bohužel, po nešetrném zákroku na kotník odstoupil Aleš Zámek. V sestavě se objevili dva novicové - Martin Polák, který dříve působil v Bořitově a po delší fotbalové odmlce se zkouší dostat zpět do velkého fotbalu. Nutno podotknout, že stopera odehrál s velkým přehledem. Mínusem je jeho zranění lýtkového svalu. Věříme, že bude brzy fit a zapojí se zase do přípravy. Pro béčko by byl velkým přínosem. Tím druhým je Míra Knies, se kterým se teď momentálně řeší další jeho fotbalové působení. Bývalý hráč Blanska a Bořitova odehrál naprosto jisté utkání a o svých kvalitách nemusel dlouho nikoho přesvědčovat. O jeho dalším působení v kunštátském dresu jednáme. V případě úspěchu bychom museli přehodnotit ambice B týmu, tedy s cílem postoupit. O dalším přípravném utkání jednáme.

FK Kunštát 22.7.2018 - 14:54

1. přípravné utkání A týmu: Protivanov - Kunštát 2:7(1:3). Španěl 3, Hanák 2, Adámek, Macko. Nastoupili: Loukota, Bednář D., Hruška, Španěl, Blaha, Macko, Adámek, Bezděk, Hanák, Boček, Štencl, Konečný, Komárek, Kovář. Do utkání s Protivanovem (účastník 1.A olomouckého KFS) nastoupili naši hráči po týdnu hrubé přípravy s velkou chuťí směrem dopředu. V průběhu celého utkání jsme měli velmi dobrý pohyb a ve vypracovaných šancích byli naši hráči potřebně efektivní. Po nepříjemných zraněních se po dlouhé době v sestavě objevili Víťa Boček a Mara Štencl a odehráli 60 min. K premiérovému utkání za A tým nastoupil 17 letý odchovanec Kunštátu Jirka Konečný. V záložní řadě Víťa Bezděk(20 let), který je u nás na zkoušku z Letovic. Více než polovinu podzimu se musíme vypořádat s absencí Tomáše Graciase a Tomáše Videmana, kteří jsou pracovně v USA. Z různých důvodů chyběli Zeman, Skoček, Nečas, Horák Vls., Ducháček, kteří by měli nastoupit příští neděli 29.7.,kdy hrajeme od 17.00 na hřišti Nové Vsi (účastník KP Vysočina).

fans 21.7.2018 - 22:37

Tady je tedy " živo " a to za 3 týdny začínají mistráky ...

Bedisek 29.6.2018 - 22:12

Ale to byly peníze Jardy

Kolemjdoucí 29.6.2018 - 22:13

Jo tak to jsou peníze Jardy???

Další 1 2 3 ...93

Posledních 30 dnů: 2141 | Posledních 7 dnů: 703 | Poslední den: 102