Návštěvní kniha

fofa 24.4.2018 - 07:15

Žáci ŽH sehrají svoje sobotní zápasy tentokráte v Lysicích .Jejich soupeřem budou hráči Soběšic. Starší začínají v 9:00 a mladší v 10:45.Věřím,že kluci a holky opět přepnou na vítěznou vlnu.xxxxxxxxxxxxxxxx béčko mladších žáků bude hrát v Jedovnicích od 9:00 xxxxxxx odpoledne sehraje B tým další důležité utkání s týmem Kotvrdovic -začátek tohoto utkání je v 16:00- hraje se v Kunštátě.

FOFA 24.4.2018 - 07:09

Přípravky tento týden sehrají zápasy mezi svými A a B týmy, takže mají v podstatě volno , aby potrénovaly.V neděli 29.4. hraje dorost s Knínicemi od 13:30 v Kunštátě xxxxxxxxxxxxxx muži A také v neděli a také v Kunštátě od 16:00 s FK Znojmo.

Roman Dvoracek 22.4.2018 - 05:24

Já tam byl a jako hráč Drnovic. Vita do zákroků určitě nešel z úmyslem odrovnat Horyho, byl tam v ten moment i balon,to už z toho zase někdo děla zbytečnou frašku. Avšak souhlasím s Vámi, ze to byla naprosto zbytečná situace, na půlce, za stavu 2:0 aproto si myslím, ze tato neúmyslna, ale bohužel tvrdá a naprosto zbytečná situace, by měla být tvrdé potrestána, jelikož je to sport, všichni ho hrajeme pro radost a toto se proste stávat nesmí!!!! Hory drz se, vím jak ti je, mám to už taky za sebou a hlavní je už teď jen to, aby si byl v pořádku!!!!

Míťa 22.4.2018 - 09:02

Romane, asi nejhorší, co můžeš říct je, že to byl souboj o míč. To je alibismus nejhoršího ražení. Ten zákrok byl neomluvitelný bez ohledu na to, jestli tam míč byl nebo nebyl. Hráč zodpovídá za svoje chování na hřišti a hráč Drnovic doplatil na svou neschopnost a hloupost vyhodnotit situaci. A těmito komentáři Romane, jen přispíváte tomu, aby se to stávalo dál... a pokud jsou takto vedeni i hráči mladších kategorií, tak je potřeba se zamyslet nad tím, jestli není lepší se na to vykašlat..

Roman Dvořáček 22.4.2018 - 09:30

Ano, naprosto s Vámi souhlasím, hráč za to, co udělal zodpovídá. Jen to někdo podává tak, jakoby horyho sestřelil někde úplně mimo balon. Avšak je to zbytečně řešit, každý na to má nějaký pohled, myslím si, ze je hlavni je to, aby byl hory v pořádku!!!! Každopádně se takto fotbal nehraje a hráč by měl nést následky.

Radek Bousek 21.4.2018 - 23:06

Víťa i Ondra jsou úspěšně odoperováni. Operace proběhly bez komplikací a pokud nenastanou nepředvídatelné problémy , jsou všechny předpoklady , že se oba vrátí na trávník. Je to ale moc smutné a naprosto souhlasím s Fofem. R.B.

fofa 21.4.2018 - 21:42

Dnes se ukázalo jak je ten fotbal nevyzpytatelný.Minulý týden jsme vyhráli na co jsme sáhli a dnes zkrátka černá sobota .I tak to někdy v tom sportu je. Během 14ti dnů druhá zlomená noha a bohužel druhá se zřejmým úmyslem odrovnat protihráče za každou cenu. Opět to má hořkou pachuť, Ondra úžasně poctivý hráč , který fotbal miluje je vděčný za každou chvilku , kterou si může zahrát v I. třídě.Inteligentní kluk , který má před sebou důležité období svého života a pak někdo přepne na IQ tykve a ....... V Drnovicích jsem nebyl,ale vzhledem k tomu ,že hráč Španěl obdržel ČK za brutální faul , tak to zřejmě brutální faul byl.A co teď , oslavíme vítězství ,zakřičíme si hurá a kde je úcta k člověku , k soupeři - vždyť to není nepřítel je to protihráč a ještě k tomu kluk , kterého všichni znají.A zase bude : on nechtěl , bylo to nezaviněné ,hráči jsou pod tlakem.Kdyby mně kluci zavolali tak jsem jim řekl ,aby jeli domů .Já bych v takovém zápase také už nehrál.Pokuta ,nepokuta ,ta v tomto případě není důležitá.Kde není úcta k druhému , nemůže být fair play.Za sebe bych chtěl popřát Ondrovi ,aby mu vše dopadlo nejlíp jak jen může.O fotbal zde nejde , zde jde o budoucnost a radost ze života.Je to neomluvitelné a pro Ondru zvlášť kruté.F.Tenora - předseda klubu

bedisek 21.4.2018 - 21:14

Po tom co jsem dnes viděl v Drnovicích, můžu s klidem říct, že udělám vše pro to, aby nepostoupili. Hory drž se a věřím, Tě pomstíme, za mě jednoznačně likvidační zákrok, za kterej mně stojí za to ukončit kariéru. Opět musím říct, že to byl vymrdanej Kilianskej mozek a dnes lituji toho že jsem byl v minulosti jeho součástí.

fofa 24.4.2018 - 07:08

FOFA 24.4.2018 - 07:14

fofa 24.4.2018 - 07:16

omlouvám se , za moje příspěvky , které patří jinam.

fofa 16.4.2018 - 09:39

POZOR !!!! OPRAVA - žáci hrají v Kunštátě

fofa 16.4.2018 - 09:34

SOBOTA 21.4. : Žáci starší a mladší v Lysicích s druhým týmem tabulky Kohoutovicemi. Starší od 9:00 - mladší 10:45 xxxxxxxxxxxxx 16:00 Drnovice : Kunštát B - utkání s vedoucím týmem tabulky III. třídy xxxxxxxxxxx 16:00 TJ Žebětín : FK Kunštát Všem přeji hodně zdaru

fofa 16.4.2018 - 09:30

NEDĚLE 22.4. : mladší žáci B : Boskovice B - v Drnovicích xxxxxxxxxxxxxx Kunštát dorost hraje od 13:30 s vedoucím celkem soutěže Soběšicemi.Hřiště Soběšice.

FOFA 16.4.2018 - 09:27

Další program : středa 18.4. v 16:30 mladší přípravka v Rájci Jestřebí -soupeřem našim nejmladším bude áčko a béčko Rájce.xxxxxxxxxxxxxx Starší přípravka ve čtvrtek 19.4.od 16:30 v Lysicích -soupeřem nám budou Rájec a Svitávka

Další 1 2 3 ...89

Posledních 30 dnů: 2514 | Posledních 7 dnů: 739 | Poslední den: 95