Kuřim si zápas pohlídala a zaslouženě bere tři body

Kunštát se po jednadvaceti kolech nachází na pátém místě, nováčkovi soutěže se tak zatím velmi daří a může hrát naprosto vklidu. Podzimní duel zvládl také lépe Kunštát, co ale dnes?

FC Kuřim - FK Kunštát 2:0 (0:0)

Branky: 62. Svoboda P., 78. Šťastný L.

Sestava FC Kuřim:
Lošťák M. (GK) - Obůrka J. (83. Vlček F.), Dabó A. (55. Motyčka J.), Pluháček J., Bárta V., Musil P. (83. Mládek P.), Svoboda P., Pospíšil J. (85. Kostrůnek I.), Koreň D. (55. Šťastný L.), Pitel M., Halouzka P.

Sestava FK Kunštát:
Loukota I. (GK) - Štencl M., Sehnal M., Zeman R., Bezděk V., Macko D. (66. Psota M.), Janíček M. (78. Konečný J.), Prokeš T., Zlatníček M. (66. Videman T.), Gracias T., Belehrádek T.

ŽK: 65. Šťastný L. - 20. Sehnal M., 29 Prokeš T., 51. Zlatníček M

Áčko vstoupilo do utkání aktivně hned v prvních minutách si vytvořilo dvě velké příležitosti. Nejprve zakončoval Svoboda, na jeho hlavičku však brankář hostů se štěstím zareagoval. Štěstí se přiklonilo k brankáři hostů také o chvíli později, když jej doslova trefil na brankové čáře jeho vlastní obránce. Svou první šanci měli hosté po zaváhání obrany ale hostující Štencl ji nevyužil.

Druhý poločas byli naši dále aktivnější, po standartách hrozil Svoboda. V 62. minutě odcentroval od postranní čáry Halouzka, ve vápně našel střídajícího Motyčku, jenž přehlavičkoval svého strážce a připravil míč pro Petra Svobodu, 1:0. O čtvrt hodin později se na pravé straně uvolnil Šťastný a křížnou střelou překonal brankáře, 2:0. Závěr utkání si Kuřimáci pohlídali a připsali si důležité vítězství!

Report: FC Kuřim

Ohlasy k zápasu

FC Kuřim
Libor Kučera (sportovní manažer): Jeden z našich nejlepších jarních výkonu, za který si zaslouží pochvalu celé mužstvo. V průběhu celého utkání jsme dobře kombinovali, byli více na míči. Již v prvním poločase jsme si vytvořili několik jasných šancí, hosty však podržel výborný brankář. Druhý poločas už se naše převaha zúročila dvěma brankami a zaslouženě jsme v utkání zvítězili. Defenzíva předvedla soustředěný výkon a hosty nepustila do jediné šance.

Vladan Horák (trenér): V Kuřimi jsme neodehráli špatné utkání. Domácí mají na míči sílu, umí vytvořit vysoké tempo hry. Díky kompaktnímu výkonu v obranné fázi a výborným zákrokům Iva Loukoty jsme ustáli úvodní tlak a šance Kuřimi, více než hodinu drželi nadějný remízový výsledek. Abychom v zápase mohli pomýšlet na víc, bylo potřeba gólově proměnit některý z našich náznaků šancí, to se bohužel nestalo. V závěrečné půlhodině domácí prokázali své střelecké kvality a dvěma góly rozhodli. Děkujeme všem fandům kunštátského fotbalu, kteří dnes do Kuřimi dorazili podpořit náš tým.

Počet návštěv: 270864
Posledních 30 dnů: 1061 | Posledních 7 dnů: 242 | Poslední den: 17