Štenclův hattrick zařídil Kunštátu vítězství

Fotbalisté Kunštátu už nutně potřebovali vyhrát aby otočili černou jarní sérii, kdy se výsledkové trápili. Štencl si to vyložil po svém a Mutěnicím nasázel čistý hattrick.

FK Kunštát - FK Mutěnice 4:1 (2:1)

Branky: 12. Zlatníček M., 40. Štencl M., 58. Štencl M., 70. Štencl M. (pen.) - 15. Krupčík L.

Sestava FK Kunštát:
Loukota I. (GK) - Hanák D., Bělehrádek T. (72. Lick M.), Gracias T., Zlatníček M. (55. Prokeš T.), Janíček M., Macko D. (72. Zeman A.), Bezděk V., Zeman R., Sehnal M. (55. Psota M.), Štencl M. (72. Videman T.)

Sestava FK Mutěnice:
Leznar F. - Weigl R. (60. Dekař D.), Kupčík L., Schüller M., Maňák M. (78. Koutský M.), Koštuřík D. (60. Opluštil M.), Holešinský R., Svoboda R., Lamáček F., Koplík L., Mokruša M. (78. Prčík A.)

Ohlasy k zápasu:

Vladan Horák (trenér): Vítězství proti Mutěnicím se nerodilo lehce. Šli jsme do vedení, hosté ale bleskově po standardní situaci vyrovnali. Následoval úsek, kdy jsme se dostali do herního útlumu, soupeři dali příliš mnoho času a prostoru. Mutěnice převzaly iniciativu a byly nebezpečnější. Rozhodl druhý poločas. Měli jsme silnou lavičku a při střídáních neztratili kvalitu. Vstřelili jsme pěkné góly, kombinačně dominovali až do konce zápasu.

FK Mutěnice
Petr Blaha (předseda): Utkání se odehrálo ve dvou různých poločasech. V tom prvním jsme byli lepší, ale bohužel jsme dostali branky po našich hrubých chybách. Druhá půle nám nevyšla už ani herně a domácí přidali další dvě branky a zaslouženě zvítězili.

Zdroj: https://fotbalunas.cz/zapas/427931/

Posledních 30 dnů: 1036 | Posledních 7 dnů: 236 | Poslední den: 16