A tým se v tabulce KP po 10. kole bodově dělí o 1. místo s SK Líšeň B a FC Boskovice.

JAK KRÁSNĚ TO ZNÍ...  9. října 2022 a A tým FK Kunštát se v tabulce krajského přeboru JMK po 10. kole bodově dělí o 1. místo s SK Líšeň B a FC Boskovice! V soutěži, která je nesmírně náročná a vyrovnaná, jsme dnes proti Bosonohám urvali 5 výhru v řadě. Naše opora v brance, kapitán Ivo Loukota vychytal 3 čistá konta v řadě! Tři body dnes našemu týmu po centru Tomáše Adámka vystřelil fotbalový univerzál Tomáš Gracias. Do konce podzimu zbývá 5 kol. Víme, že to ještě bude těžké... Teď se ale s pokorou radujeme, protože za našimi výsledky stojí tvrdá práce a spousta tréninků, která v podstatě trvá od 13. července...  A to nejpodstatnější... Naše KABINA! Skvělá parta skromných KLUKŮ, kteří mají rádi FK Kunštát a na hřišti je to vidět!  Děkujeme všem našim fanouškům za tu úžasnou podporu! Jedeme dál.

Posledních 30 dnů: 1036 | Posledních 7 dnů: 236 | Poslední den: 16