Zimní příprava: A tým prohrál ve Svitavách. Juniorka remizovala s Ráječkem.

A tým: hráno v sobotu 19.2. v 10.00 UT Svitavy

TJ Svitavy - FK Kunštát 4:0 (1:0)

Nastoupili: Trávníček - Bezděk, Gracias, Zeman R., Janíček, Zlatníček, Macko, Sehnal, Novotný, Bělehrádek, Hanák, Kalvoda, Dvořáček S.

Hodnocení trenérem Vladanem Horákem: "O víkendu nebylo k dispozici kvůli zdravotním důvodům více hráčů našeho kádru. Konečný výsledek zápasu vypadá hrůzostrašně. Z pohledu střednědobých a dlouhodobých cílů a skládání týmu má pro nás ale toto utkání velký význam. Nastoupila za nás sestava s věkovým průměrem 22,84 let.

Nevybavuji si, že bychom proti Svitavám někdy podali lepší výkon než v prvním poločase. Velmi dobře jsme soupeře napadali, dokázali kombinovat od zadu a vyjíždět z těžkých situací. Bohužem místo toho, abychom po první pětačtyřicetiminutovce o gól vedli, domácí šli po nenápadné akci do poločasového vedení.

Bohužel v rozmezí 45-50 min. jsme dostali 2 góly ze dvou standartek. Kluci to ale nezabalili a snažili se dohrát až do konce. Dnes jsme neproměnili 4-5 úplně vyložených šancí. Svitavám, které nastoupili v nejsilnější možné sestavě, tam spadlo všechno. Takové zápasy nás ale posouvají vpřed a je potřeba si je prožít."

B tým: hráno v neděli 20.2. v 15.00 UT Blansko

SK Olympia Ráječko "B" - FK Kunštát "B" 5:5 (3:2)

Branky: Bělehrádek 2, Horák V., Adámek, Boček

Nastoupili: Trávníček - Komárek M., Dvořáček S., Blažek, Videman, Horák V., Adámek, Macko, Boček V., Bělehrádek, Horák O., Blahoňovský, Širůček, Tesař.

Hodnocení trenérem Vítězslavem Bočkem: "V zimní přípravě proti rezervě Ráječka velmi dobré a otevřené utkání až do konce. Dařilo se nám vytvářet spoustu gólových situací a byli jsme i produktivní. Naopak směrem do obranné fáze se ukázaly rezervy, především v součinnosti hráčů, po kterých nás útočně laděný soupeř trestal. V následujícím období je potřeba neustále pracovat na zdokonalování obranné činnosti týmu a vylepšování celkového obrazu hry."