Marek Štencl oficiálně hráčem FK Blansko

Podzimních 19 gólů Marka Štencla v kunštátském dresu nezůstalo bez povšimnutí klubu, který na našem okrese aktuálně hraje nejvyšší mužskou soutěž. Marek Štencl bude v následujícím období hrát Moravskoslezskou fotbalovou ligu za FK Blansko. Kluby se dohodly na ročním hostování a případné opci k přestupu.

Celý FK Kunštát děkuje Markovi za skvělou reprezentaci našeho klubu. Zároveň nás těší, že prostředí mužského kunštátského fotbalu dokáže sportovně vyprofilovat hráče, o kterého je zájem ve 3. nejvyšší tuzemské soutěži. "Mary, přejeme ti spoustu úspěchů a ať tě fotbal stále baví".

Marek Štencl: „Když se ohlédnu a podívám na všechny roky, co jsem v Kunštátě strávil, mohu říct, že to bylo moje nejlepší fotbalové období. Kunštát je pro mě jako mateřský klub, i když jsem tady s fotbalem nezačínal. Jsem moc rád, že jsem do kategorie mužů vstoupil právě tady.

Nejvíce se mi na Kunštátu líbí, že tady byla vždy skvělá parta kluků, která se fotbalem výborně bavila. Jediné co mě trochu mrzí je, že se nám nepodařilo postoupit do krajského přeboru, i když k tomu bylo vždy velmi blízko.

Poznal jsem tady spoustu kamarádů a skvělé lidi co se točí kolem fotbalu. Chtěl bych všem moc poděkovat za ty roky a to především spoluhráčům, trenérům, divákům a obecně všem co se podílí na DOBRÉM FOTBALU V KUNŠTÁTĚ!

Ještě bych chtěl jmenovitě poděkovat panu Tenorovi a Vladymu, za to, že mi tento posun byl umožněn. Už teď mohu slíbit, že se do Kunštátu jednou určitě vrátím.“

Marek Štencl - statistiky v FK Kunštát

FK Kunštát 2015 – 2021