Mužské týmy FK Kunštát zahájily 14. ledna přípravu, mají za sebou první blok.

14. ledna zahájili zimní přípravu mužské týmy FK Kunštát. V měsíci lednu naši fotbalisté využívali k tréninkům domácí hřiště s umělou trávou a sportovní halu ve Svitávce. Ve Svitávce byl na programu futsal a posilovna. Od první středy v únoru budou kunštátští pravidelně dojíždět na herní tréninky do Blanska. Zde budou trénovat na velkém hřišti s umělým trávníkem.

"Máme za sebou úvodní blok zimní přípravy, se kterým můžeme být spokojeni. Lednová část sloužila k nastartování organismu a rozhýbání těla. Chtěl bych poděkot našemu šikovnému kondičákovi Standovi Dvořáčkovi. Ten měl připravené kruhové tréninky a výborně naše hráče v posilovně aktivoval.

Ani nám se nevyhýbají různé karantény nebo si kluci prodělali covid. U některých řešíme i dlouhodobá zranění, snad se dají tito hráči pro jarní část dohromady.

Prakticky všichni zdraví hráči se do přípravy zapojili.

S únorem vstupujeme do nejdůležitější části zimní přípravy. Každou středu budeme dojíždět na herní tréninky na velkou umělku do Blanska. Tréninkový proces bude doplněn o velmi kvalitní přípravná utkání A a B týmu. Chceme všechny naše hráče směrem k jarní části dobře vytrénovat a vyhrát. Věříme, že se to podaří." doplnil k zimní přípravě 2022 trenér Vladan Horák.

Posledních 30 dnů: 1001 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 31