Muži C - zhodnocení podzimu 2021 Janem Procházkou

Muži C - zhodnocení podzimní části hrajícím trenérem Janem Procházkou:

" C tým pod vedením trojice Jan Procházka, David Bednář, Stanislav Dvořáček, vstupoval do podzimní části s jasným posláním - zabojovat o postup do III. třídy. Během šesti podzimních kol jsme se prezentovali ofenzivní hrou a velkým množstvím vstřelených branek. Náš tým je nejen na poměry IV. třídy stále velice mladý, doplněný o několik starších, zkušenějších borců.

Hned první z šesti podzimních kol však přineslo zklamání a šestigólový výprask ve Vysočanech. Zde nás do jisté míry brzdila nesehranost a seznamování s několika novými tvářemi. Tato úvodní lekce se však ukázala jako velice cenná a C tým v dalším průběhu sezony ztratil jen 2 body při remíze 2:2 v Doubravici. Zbylé čtyři zápasy přinesly vysoké výhry a tak si z domácího prostředí odnášíme všech 12 bodů. Cíl pro jarní část sezony je proto jasný: začít vozit body i z venkovních hřišť a vybojovat postup do vyšší soutěže.

Příjemným překvapením jsou výkony nových hráčů. Jmenovitě Marka Širůčka, Filipa Beneše, oba mají na kontě po 4 gólech. Víťa Boček jako nejlepší střelec nikoho nepřekvapí :-). Potěšily jisté výkony mladého Ondry Šmerdy v brance.

Závěrem bych rád poděkoval všem, kteří se jakýmkoliv způsobem zapojili do fungování Celticu během podzimu a doufám, že se na jaře znovu uvidíme. "

Posledních 30 dnů: 961 | Posledních 7 dnů: 233 | Poslední den: 17