Gratulujeme Víťovi Bočkovi ke 40. narozeninám!

Dnes slaví 40. narozeniny Víťa Boček a celý FK Kunštát gratuluje.

Víťova fotbalová kariéra je s kunštátským fotbalem spjatá od roku 2006, kdy u nás poprvé hostoval z Letovic.

V novodobé historii našeho klubu se Víťa podílel na výrazných úspěších. V sezóně 2012/2013 byl u postupu Kunštátu do 1.A třídy nebo v roce 2013 nastoupil ve finále krajského poháru proti Veselí na Moravě na stadionu Srbská. V sezóně 2018/2019 pomohl svými výkony i góly našemu béčku k postupu do okresního přeboru.

V aktuálně rozehrané sezóně Víťa za béčko ukazoval, že věk je jen číslo… V okresním přeboru, v roli hrajícího trenéra, má na hřišti stále velký drajv. Umí být rozdílovým hráčem a střílet vítězné góly.

A Víťův ideální fotbalový víkend? Zápas za béčko je samozřejmostí. Stihne pomoct na hřišti kamarádům z Celticu. A když je potřeba, naskočí ještě na pár minut za áčko… :-)

Bočis, přejeme Ti všechno nejlepší, pevné zdraví a spoustu dalších osobních i sportovních úspěchů!

Posledních 30 dnů: 946 | Posledních 7 dnů: 218 | Poslední den: 5