B mužstvo: nad Rudicí premiérová výhra v okresním přeboru

B mužstvo si ve druhém hraném kole okresního přeboru připsalo premiérovou výhru, v sobotu porazilo Rudici 3:2.

2. hrané kolo - okresní přebor

FK Kunštát "B" - TJ Sokol Rudice 3:2 (1:0)

Branky: 2. Bednář David, 53. Boček, 79. Adámek - 63. Zouhar, 66. Mareček

Sestava Kunštátu: Trávníček - Dvořáček Stanislav, Horák Vlastislav, Horák Vladan, Komárek, Knies (K), Adámek, Lesovský, Boček (86. Procházka), Staněk (70. Houdek), Bednář David (57. Horák Ondřej).

Hodnocení utkání hrajícím trenérem Vítězslavem Bočkem: " Rudice je zkušený tým a přesto se nám podařilo hned v úvodu utkání proměnit první šanci Davidem Bednářem. Skóre jsme mohli navýšit, ale rozhodčí po delší prodlevě neuznal branku z důvodu postavení mimo hru. Ke konci prvního poločasu se situace opakovala, kdy nebyla uznána branka Zdenku Staňkovi.

V druhém poločase se nám podařilo zvýšit na rozdíl dvou gólů. Ale stačily tři minuty nepozornosti a drobných chyb v obraně a Rudice dokázala stav utkání srovnat. Potěšilo mě, jak jsme dokázali v utkání pokračovat, nezpanikařili jsme a zápas dovedli do vítězného konce, brankou Tomáše Adámka deset minut před koncem.

Jsem spokojený s tím, že jsme si dokázali vytvořit velké množství šancí. Na co si ale musíme dát pozor jsou chvilkové výpadky pozornosti, které dokážou zkušené týmy, jako je Rudice okamžitě trestat."

Počet návštěv: 270917
Posledních 30 dnů: 1024 | Posledních 7 dnů: 222 | Poslední den: 18