Ženy jednoznačně uspěly na půdě Jevišovic

Po zatím neúspěšném startu do jarní části, kdy jsme 3x prohráli a 1x remizovali, jsme jeli do Jevišovic s jediným cílem. Vyhrát. Od začátku utkání se hrálo na polovině domácích. Jevišovice spoléhaly na brejky. Naše obrana byla ale dobře sehraná a veškeré protiakce zvládala. Vytvořené šance po krásných kombinacích mířily však vedle branky domácích. Asi ve 20. minutě se k trestnému kopu z hranice 20 metrů postavila Sokolová a nechytatelnou střelou nás poslala do vedení. 0:1. Do konce poločasu jsme ještě několikrát mohli ohrozit svatyni soupeře, ale kvůli zbytečným ofsajdům jsme se do zakončení nedostali. Budeme se muset v dalších zápasech pokusit těchto chyb vyvarovat.

Přestávkou jsme si v kabině řekli, že do zápasu musíme dát ještě víc, než v první půli. Nastoupili jsme na Jevišovice tak, jak se patří, a zaútočili jsme. Během prvních patnácti minut druhé půle jsme zvýšili stav utkání na 0:5. U zakončení byly hráčky: Sokolová, Ferugová, Navrátilová, Popelková.  Tento stav nás trochu ukolébal a dali jsme hráčkám Jevišovic více prostoru. Ale k brankám to nevedlo. Naopak. Poslední branku utkání vstřelila, po krásném průniku a nahrávce po pravé straně zálohy Ferugové, Bára Popelková a upravila stav na konečných 0:6. Děvčata odehrála pěkné utkání, hattrickem si mohla polepšit Jana Sokolová a Bára Popelková.

Celý zápas jsme se snažily kombinovat a hrát pohledný fotbal. Konečně se naše snahy zúročily a my si mohli připsat 3 body.

Fotbal Jevišovice - FK Kunštát 0:6 (0:1)

Branky: Sokolová 2, Popelková 2, Ferugová, Navrátilová

Sestava: Vlachová, Dokoupilová, Braunšlegerová, Rotroeklová P., Staňková, Navrátilová, Horáková, Sokolová, Ferugová, Popelková, Hlaváčková (Blahová)

Počet návštěv: 270864
Posledních 30 dnů: 1061 | Posledních 7 dnů: 242 | Poslední den: 17