A tým FK Kunštát: Vezeme tři body z Kuřimi!

Vůbec poprvé v sezóně 2015/2016 vyhrál A tým FK Kunštát na hřišti soupeře. V sobotním vyrovnaném utkání rozhodla o přesunu tří bodů z Kuřimi do Kunštátu 57. minuta. Po faulu na Jirku Vorlického staršího proměnil penaltu Víťa Boček.

FC Kuřim - FK Kunštát 0:1 (0:0)

Branka: 57. Boček z pen.

Sestava Kunštátu: Loukota I. - Skoček, Ducháček, Gracias, Prudil (61. Videman), Hruška, Bednář Z., Vorlický Jiří ml., Stehlík (46. Bednář D.), Boček, Vorlický Jiří starší.

Do sestavy Kunštátu se v sobotu po zranění vrátili Jirka Vorlický mladší a Karel Stehlík, oba na hřišti byli hodně cítit. Mužstvo Kuřimi v utkání ukázalo svoji herní kvalitu. Domácí svoji sílu umocnili výborně zahranými standardkami, kterých v utkání kopali víc než dost. Náš tým ostré míče směřující do pokutového území několikrát skvěle uskákal. Navíc nás držela opora v brance. Ivo Loukota v prvním poločase zlikvidoval dvě velké šance a poprávu si připisuje čisté konto.

V 57. minutě Jirka Vorlický starší byl po individuálním průniku zastaven nedovoleně v pokutovém území a nařízenou penaltu proměnil Víťa Boček. 0:1.

Závěrečná půlhodina přinesla územní převahu Kuřimi. Při řešení brejkových situací byli kunštátští několikrát chyceni do ofsajdové pasti. Skóre se již ani na jedné straně nezměnilo... Po srdnatém výkonu si naši borci připisují další cenné vítězství.

Náročnou "šichtu" ve druhém poločase mají za sebou osmnáctiletí dorostenci David Bednář a Tomáš Videman. K oporám týmu v probíhající sezóně patří sedmnáctiletý Jirka Vorlický mladší (nejmladší hráč soutěže) a devatenáctiletý Tomáš Gracias. Do základní sestavy patří i tentokrát absentující dvojice Pavel Doležel a Marek Štencl. To vše podtrhuje, že Kunštát se nebojí dávat velký prostor mladým fotbalistům. Ti důvěru oplácí v náročných zápasech 1.A třídy výbornými výkony!

Počet návštěv: 270864
Posledních 30 dnů: 1061 | Posledních 7 dnů: 242 | Poslední den: 17