B tým: v dohrávce remíza s Olešnicí, s Vavřincem vítězství

B tým v dohrávaném utkání ve čtvrtek remizoval 2:2 s Olešnicí. V sobotu naši hráči v důležitém utkání nezaváhali a porazili Vavřinec 5:0.

FK Kunštát "B" - FC Olešnice 2:2 (0:1)

Branky: 50. Adámek, 85. Adamec

Sestava: Holík, Loukota O., Skoček, Řehoř (25. Záboj), Vichta, Mihola, Adámek, Bednář D., Adamec, Bednář Z.(65. Janča), Doležel.

Proti zkušenému a výborně organizovanému soupeři se našim hráčům vůbec nevydařil první poločas. V tom se Olešnice ujala vedení. Její hráči hráli s velkou chutí. Po několika šancích a závarech před brankou Tomáše Holíka chyběli hostům ke druhé brance centimetry.

Ve druhé půli se sice naše juniorka nadechla a po krásné brance Tomáše Adámka vyrovnala na 1:1. O pár minut později nás hosté z Olešnice opět zchladili. Prosadili se z rohového kopu. 1:2. V závěrečné půlhodině jsme soupeře přehráli. Remízu zajistil v 85. minutě dalekonosnou střelou Filip Adamec. 2:2. Herně se naše juniorka sice trápila, vybojovaný bod ale může mít v konečném účtování svoji cenu.

FK Kunštát "B" - Sokol Vavřinec 5:0 (2:0)

Branky: 25. M. Niessner , 36. M. Niessner , 52. M. Niessner , 65. Mihola, 82. A. Chloupek

Sestava: Holík (70. Trávníček), Skoček, Loukota O., Mihola (75. Chloupek), Vichta, Adámek (65. Bednář D.), Záboj, Zámek, Doležel, Niessner (70. Janča), Šmerda.

Od začátku zápasu bylo jasné , kdo je na hřišti doma. Kunštátské béčko posílené o několik hráčů A týmu diktovalo tempo hry a vytvářelo si šance. Dlouho ale nemohli domácí střelci najít přesnou mušku. Prosadila se až posila z Velkých Opatovic Marek Niessner , který čistým hatrickem v podstatě rozhodl zápas. Další gól přidal Erik Mihola z pokutového kopu a Adam Chloupek.

Počet návštěv: 270944
Posledních 30 dnů: 989 | Posledních 7 dnů: 192 | Poslední den: 16