Kunštát suveréně vyhrál Artezii cup. Všechny porazil

Fotbalisté Kunštátu projeli boskovickým Artézia Cupem jako nůž máslem se skóre 22:1. Všechny týmy porazili a jedinou branku jim dal jen hráč blanenského dorostu Beránek.

„Je to jen příprava, navíc turnaj měl letos trochu slabší obsazení," uvedl kunštátský trenér Petr Loukota. Jeho tým už odehrál všechny čtyři zápasy, zbylé dva se dohrávají o víkendu. Vzhledem k šestibodovému náskoku už ale Kunštát nikdo nedožene.

Poslední utkání se přitom vyvíjelo dost překvapivě. V prvním poločase si dorostenci Blanska Kunštát až na jeden gól hlídali, díky brance Beránka to bylo o přestávce 1:1. Ve druhém poločase už ovšem Kunštát využil převahy a třemi góly rozhodl o výhře 4:1. Nejvíc práce měl přitom blanenský gólman, Kunštát ještě stihl dost šancí zahodit. „Zápasy s dorostem jsou přínosem víc pro dorost než pro nás, ale odehráli jsme tady i kvalitní zápas s Boskovicemi, i když jsme je trochu nachytali na hruškách. Nás teď čekají tři zápasy s kvalitními týmy, to by nás mělo prověřit před začátkem sezony," ohlédl se za turnajem Loukota.

Posledních 30 dnů: 1036 | Posledních 7 dnů: 236 | Poslední den: 16