FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Děvčata prospala začátek utkání

Děvčata prospala začátek utkání

V 5.kole Moravskoslezské divize žen jsme zajížděli na půdu loňského vítěze této soutěže, do Ocmanic a už dopředu nám bylo jasné, že nás čeká těžký soupeř na ještě těžším terénu.

Utkání pro nás začalo katastrofickým scénářem, kdy jsme v rozmezí 20 minut dostali 3 rychlé góly a víceméně bylo po zápase. Rychlé a technicky vybavené útočnice Ocmanic si s námi velice snadno poradily. Naše záloha vůbec nefungovala a zůstávalo to je na našich bránících hráčkách, které pod tlakem dělaly chyby.

Jednu chvíli jsem myslel, že jsem jak v "Jiříkově vidění" a až po třetím obdrženém gólu se děvčata  trošku vzpamatovala a hra se trošku uklidnila. Do konce první půle se pak hra soustředila uprostřed hřiště a i nám se podařilo si vytvořit pár gólových šancí, které jsem ale nedokázali proměnit.

Do druhé půle holky nastoupily v lepším světle. Zlepšily o trošku kombinaci a dostávaly se i do šancí, ale opět bez úspěšného zakončení. Holkám z Ocmanic trošku docházela fyzička, ale to samé se projevilo i na straně naší. Kraje zálohy vůbec nestíhaly a znovu to zůstávalo na obraně. 20 minut před koncem se zranily dvě naše hráčky a tím pádem pro nás myšlenka na zvrat zápasu skončila.

Z Ocmanic jsme si odvezli porážku 0:3. Do příštích zápasů budeme muset zlepšit dostupování hráčů, lepší kombinaci, pořádně zakončení a hlavně fyzičku. Doufám, že soupěři ze Studence nenecháme nic zadarmo. Tímto vás všechny zvu na nedělní utkání, které začíná v 10:00.

Ocmanice – FK Kunštát  3:0 (3:0)

Sestava: Vlachová – Sokolová, Staňková, Havlová, Hubená – Horáková, Braunšlegerová, Navrátilová, Rotroeklová (45. Popelková) – Blahová, Čechová

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 204722
Posledních 30 dnů: 2435 | Posledních 7 dnů: 421 | Poslední den: 24

© 2020 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne