Září: měsíc náborů fotbalistů a fotbalistek

FK Kunštát pod záštitou Fotbalové asociace České republiky a ve spolupráci se ZŠ a MŠ Kunštát pořádá: „Měsíc náborů“ mladých fotbalistů a fotbalistek.

V měsíci září 2014 proběhne po celé České republice další "Měsíc náborů" mladých fotbalistů a fotbalistek ve spolupráci s projektem Můj první gól, Fotbalovou asociací České republiky, Českou televizí, kluby Synot ligy, Fotbalové národní ligy a krajskými a okresními fotbalovými svazy. Právě v tomto období mají rodiče jedinečnou šanci přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve svém okolí a zaregistrovat ho jako člena FAČR.

FK Kunštát se dlouhodobě podílí na rozvoji mládežnického fotbalu v našem regionu. V této činnosti patří náš klub v posledních letech k nejúspěšnějším na okrese. Minulý rok jsme založili jako vůbec první fotbalový oddíl na blanensku „Pohybovou školičku“ pro děti ve věku 3 – 5 let. Jak ze samotného názvu vyplývá, jedná se o kroužek, který pomocí zábavných her rozvíjí pohybovou kulturu a kreativní myšlení dětí. Za jediný rok fungování školičky jsme se v praxi přesvědčili, že u dětí v tomto věku jde díky podnětnému prostředí nastartovat proces přirozeného učení se a samostatného myšlení.

Ukažte svým dětem cestu, jak smysluplně využívat volný čas.

Kluci a holky se náborů v Kunštátě mohou zúčastnit od 15. září:

Pohybová školička: 3 – 5 let, nábor každý pátek od 16.30 hod.

Mladší přípravka: 6 – 8 let, nábor každé úterý a čtvrtek od 16.30 hod.

Starší přípravka: 9 – 10 let, nábor každé úterý a čtvrtek od 16.30 hod.

Mladší žáci: 11 – 13 let, nábor každé úterý a čtvrtek od 16.30 hod.

Starší žáci: 14 – 15 let, nábor každé úterý a pátek od 16.30 hod.

Za FK Kunštát a ŽIJEME HROU na nábory zve šéftrenér mládeže Vladan Horák.

Tato akce pod záštitou Fotbalové asociace České republiky konala i v měsíci květnu a i díky této akci, ale samozřejmě i mnoha dalším souběžně pořádaným, se členy FAČR stalo během této krátké doby 6 148 nových fotbalistů.

A nyní máte během měsíce září 2014 opět skvělou příležitost přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve vašem okolí a registrovat ho jako člena Fotbalové asociace České republiky. Stačí si vybrat pro vás nejvhodnější klub, přivést malého fotbalistu nebo malou fotbalistku na nábor nových dětí a dát jim tím možnost začít oficiálně hrát tento nejrozšířenější, nejpopulárnější a pohybově nejvšestrannější sport na světě. Kluby vám poté vyřídí členství FAČR, díky kterému získává každý člen i mnoho zajímavých možností a výhod, které je možné najít na níže uvedených webových stránkách.

Fotbal je zábavou, ale v úplných začátcích nemusí jít jen o fotbal. Jde nám o všeobecný pohybový rozvoj, který je základem celoživotního zdraví a chuti hýbat se. Fotbal má ze všech sportů nejvíce vyškolených trenérů a školení v posledních letech jsou přímo zaměřena na to, co a jak dělat s malými dětmi. Určitě je mezi námi určitě mnoho dětí, které by chtěly sportovat a patřit do nějakého klubu, ale i rodičů, které by chtěli toto svým dětem umožnit a poskytnout jim novou životní výzvu, zábavu i radost v kolektivu, smysluplné trávení volného času, ale i mnoho výhod, které každý člen FAČR automaticky získá.

I díky vám můžeme najít nové hvězdičky českého fotbalu a jednou se třeba těšit na další Nedvědy, Rosické, Kollery, Čechy, Baroše, Daridy, Vydry, Krejčí a další skvělé hráče, které můžeme na českých, ale i mezinárodních stadionech vidět. Budeme se společně se zástupci klubů na všech úrovních těšit na setkání s vámi!

Jste rozhodnuti přivést svého malého fotbalistu? A potřebujete vědět, jak na to?

1. Vyberete si klub ve svém okolí, viz kontakty uvedené níže.
2. Vezměte svého malého fotbalistu a zúčastněte se náboru, který se koná v měsíci září 2014. Informace o přesném datu konání náboru získáte v daném klubu.
3. Ve spolupráci s klubem poté vyřiďte registrační průkaz a členství ve FAČR.
4. Na stránkách clenstvi.fotbal.cz můžete kdykoli kontrolovat, zda je členství aktivní.
5. Pokud je vše úspěšně vyřízeno, pak už svého malého fotbalistu podporujte v jeho dalším fotbalovém růstu a buďte dobrým a slušným fotbalovým fanouškem.

Posledních 30 dnů: 1061 | Posledních 7 dnů: 242 | Poslední den: 17