FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Žákovským týmům ŽH se dařilo

Žákovským týmům ŽH se dařilo

Žákovským týmům ŽIJEME HROU se o víkendu dařilo. Utkání na hřišti Medlánek zvládli starší i mladší žáci skvěle. Oběma týmům se dařilo herně i výsledkově.

Starší žáci:

FC Medlánky - ŽIJEME HROU 1:6 (0:5)

Branky: 2. a 7. Pokorný, 26. a 40. Petrželka, 13. Konopáč, 31. Beneš.

Sestava: Jančík, Vach, Prudil, Konopáč, Kříž, Baláč, Dvořáček, Žáček, Konečný, Fiala, Motyčka, Petrželka, Pokorný, Odehnal, Beneš.

Naši starší žáci měli výborný vstup do utkání. Honza Fiala a Kuba Odehnal skvěle načasovali kolmičky za obranu a Miloš Pokorný nás poslal do rychlého vedení. Ve třinácté a dvacátéšesté minutě se střelec úvodních branek Pokorný proměnil v nahrávače, Libor Konopáč a Kuba Petrželka přidali další branky. Hráči Medlánek měli v utkání velmi dobré pasáže a místy nás dokázali zatlačit. Náš tým byl velmi produktivní. Do poločasu přidal další branku po krásné přihrávce Honzi Fiali Filip Beneš. Po přestávce bylo k vidění vyrovnané utkání, na každé straně padla ještě jedna branka.

Medlánky byly kvalitním soupeřem. Velkým pozitivem našeho týmu je v úvodu sezóny velká produktivita. 

Mladší žáci:

FC Medlánky - ŽIJEME HROU 0:1 (0:0)

Branka: 42. Novotný

Sestava: Staněk, Kleveta L., Sedláček, Janků, Bělehrádek, Kleveta J., Bláha, Novotný, Stejskal, Štěrba, Gryc.

Mladší žáci byli v Medlánkách po celé utkání fotbalovějším týmem a zaslouženě vyhráli. Domácí pod vedením trenéra Marka Záboje koncentrovaně bránili, ve 42. minutě o naší výhře rozhodl jedinou brankou Tomáš Novotný.

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 204900
Posledních 30 dnů: 1915 | Posledních 7 dnů: 277 | Poslední den: 25

© 2020 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne