Vydařený galavečer FK Kunštát

Parádní zakončení fotbalového roku 2023 a první z připravovaných akcí k oslavám 90. let kunštátského fotbalu. Takový byl galavečer FK Kunštát, který se konal 25. listopadu v prostorech Kulturního domu Kunštát.

Jednalo se zároveň o zakončenou kunštátských mužských týmů A, B, C. Akce se zúčastnilo i družstvo dorostenců. Samozřejmě nechyběly ani manželky a partnerky našich fotbalistů. Klubové legendy FK Kunštát nebo jednotlivé organizační a pořadatelské týmy. Zkrátka lidé, kteří nám svojí dobrovolnou
činností pomáhají při organizaci mistrovských utkání nebo na brigádách. Celkově bylo v sále přítomno 120 osob!

Ve formální části zhodnotil uplynulý fotbalový rok prezident FK Kunštát pan František Tenora. Za příkladnou sportovní reprezentaci města Kunštát fotbalisty ocenili účastnící se starosta a místostarosta Kunštátu pan Zdeněk Wetter a Vladimír Tenora.

Po té u mikrofonu zhodnotili podzimní část trenéři jednotlivých týmů. Na pódium byly pozvány i zástupkyně něžného pohlaví. Reprezentantka České republiky do 19 let a odchovankyně Žijeme Hrou Editka Setničková pozdravila publikum a přidala pár vět ke své úžasně se rozvíjející sportovní kariéře. Za obří trpělivost a podporu svých protějšků byly oceněny kytkou a potleskem ženy a dívky našich fotbalistů.

Obrovský kredit za zpracování celovečerního programu patří Davidu Bednářovi, Pajkovi Doleželovi, Eriku Miholovi a Aleši Zámkovi. David, Pajka, Erik a Alda svým profesionálním pojetím dokázali celé akci vtisknout úžasnou energii, slavnostní rozměr a zároveň udělali večer maximálně zábavný.

Moderátorská dvojice Erik Mihola a David Bednář skvěle namíchala koktejl retro okamžiků a současného dění v kunštátském fotbalu. Dech beroucí byla především komentovaná videoprojekce. Po sestřihu všech gólů Tomáše Bělehrádka v krajském přeboru nebo vyhlášení ankety „Talent roku“, „Střelec roku“, měli jistě všichni přítomní v sále příjemné mravenčení po celém těle.

Oficiální část galavečera obstaralo vystoupení s názvem „Figova evoluce tance“. Umělecko – taneční výkon Filipa Adamce byl ikonický.

Po té až do nočních hodin pokračoval volný zábavný a tanečný program…

Městu Kunštát velmi děkujeme za propůjčení nádherných prostor kulturního domu Kunštát.

Závěrem největší poděkování patří Ondřeji Hruškovi. Ondra se svým organizačním týmem několik týdnů Galavečer FK Kunštát 2023 pečlivě plánoval. Nesmíme zapomenout ani na jídelní raut, jehož hlavním ozdobou byl kančí guláš z dílny našeho bývalého trenéra pana Petra Loukoty.

Všichni si z Galevečera FK Kunštát 2023 odnášíme úžasný zážitek a těšíme se na další pokračování v roce 2024!

Posledních 30 dnů: 986 | Posledních 7 dnů: 178 | Poslední den: 13