Kunštát s Rajhradicemi si rozdělili po bodu

Rajhradice, které poslední dvě utkání prohrály, zajížděly do nedalekého Kunštátu, kde chtěli bodovat. Kunštát je oproti minulé sezóně trošku v útlumu a okukuje klidný střed tabulky.

FK KUNŠTÁT - TJ RAJHRADICE 1:1 (1:1)

Branky: 5. T. Gracias - 23. M. Urbánek

Sestava FK Kunštát
I. Loukota - M. Štencl, T. Gracias, R. Zeman, D. Macko, M. Janíček, M. Zlatníček (78. J. Havlík) , F. Adamec (78. T. Adámek) , J. Baňa (46. V. Bezděk), T. Bělehrádek, D. Hanák

Sestava TJ Rajhradice
F. Strakoň - M. Holek, J. Pánek, J. Štreit, J. Doležel, M. Bělák, M. Urbánek, P. Šnyrch, R. Bubeníček, r. chalabala (88. J. Kilberger), Z. Michalec (76. P. Novák)

ŽK: 16. M. Zlatníček, 32. R. Zeman, 76. T. Gracias, 84. M. Janíček - 4. M. Holek, 9. Z. Michalec, 65. P. Šnyrch, 66. J. Pánek, 75. M. Urbánek, 82. R. Chalabala, 85. M. Bělák, 93. J. Kilberger, 94. F. Strakoň.

Ohlasy k zápasu

Vladan Horák (trenér): Měli jsme velmi dobrý vstup do utkání a šli do vedení po rohovém kopu. V dalších minutách trvala naše převaha a několik slibných šancí jsme nedotáhli. Hostům se ve 23. minutě podařilo z nenápadné akce vyrovnat. Místo toho, abychom se po inkasované brance vrátili k aktivní hře, dostali jsme se do herního útlumu, který trval až do poločasu. Po změně stran to bylo o dobývání Rajhradické branky. I přes herní převahu jsme se k vítěznému gólu nepropracovali. Ani Rajhradice nebyly úplně bez šancí, hrozily z rohů a brejkových situací. Ve druhém poločase jsme podali dobrý výkon, konečný výsledek ale považujeme jednoznačně za ztrátu dvou bodů.

TJ Rajhradice
Jan Doležel (hráč)
: Po nezvládnutém závěru minulého utkání a začátku dnešního, kdy jsme rychle inkasovali a hráli pasivně, nevypadaly naše naděje dobře. Kolem dvacáté minuty utkání se hra vyrovnala, domácí znervózněli a více na míči jsme byli my. Povedlo se nám vyrovnat ale celkově to byl zápas o soubojích. Žlutých karet padlo asi rekordně, nicméně domácí od 60. minuty ukázali lepší fyzickou kondici, kterou nedokázali proměnit v branku, naopak my měli v poslední minutě šanci rozhodnout, což se nám nepovedlo, tudíž jsme odjeli zaslouženě s bodem domů. Jen bych na závěr jakožto rodák z vedlejší dědiny rád popřál klukům z Kunštátu ať se jim daří, i když to dnes bylo dost vyhecované a my si klasicky poslechli dost nadávek jak od realizačního týmu, hráčů, tak od fanoušků, ale i toto k fotbalu patří a taktéž jsme se občas nechali hrou unést.

Zdroj: https://fotbalunas.cz/zapas/448124/
Autor: Petr Florián