Kunštát doma přestřílel Ráječko a šlape na paty Kuřimi

Souboj týmů z opačných pozic tabulky, Kunštát na podzim ještě neprohrál, naopak hosté z Ráječka mají prozatím jednu výhru a dvě porážky.

FK KUNŠTÁT - SK OLYMPIA RÁJEČKO 3:2 (0:0)

Branky: 47. Bělehrádek T., 70. Bělehrádek T., 78. Štencl M.  - 75. Ťoupek J., 81. Štafa T.

Sestava FK Kunštát
I. Loukota - M. Štencl, R. Zeman, D. Macko, M. Janíček, J. Konečný, M. Zlatníček (46. T. Gracias), F. Adamec (64. R. Janků), J. Baňa (46. V. Bezděk), T. Bělehrádek (90. T. Adámek), D. Hanák

Sestava SK Olympia Ráječko
D. Juran- M. Morkus, J. Morkus, D. Bartoš, L. Žáček, J. Huška, J. Horáček, R. Chyla (29. J. Ťoupek) , F. Michna, J. Sedlák, J. Holík

ŽK: 75. D. Macko, 75. I. Loukota .
ČK: 75. F. Michna.

Ohlasy k zápasu
Vladan Horák (trenér): Domácí zápas s Ráječkem byl pro nás velice náročný. Měli jsme nějaký záměr, jak se chceme prosadit. I když jsme často drželi míč, hosté nám toho v prvním poločase díky aktivní hře příliš nedovolili. Do větších příležitostí jsme se dostali až po půl hodině hry, ale gólově se neprosadili. Hned v první minutě druhého dějství jsme se ujali vedení po nedorozumění v obraně Ráječka. Po té dvakrát odskočili na rozdíl dvou branek. Na těchto pasážích nás nejvíce mrzí, že místo zklidnění hry, jsme byli pasivní, neodvážní a hosté se herně i výsledkově dostali do hry. Paradoxně po vyloučení hráče Ráječka jsme závěr zápasu neměli pod kontrolou a soupeř v závěrečných minutách sahal po vyrovnání. I přesto, že dnes to herně nebyl náš den, vytvořili jsme si velké množství šancí a byli gólově produktivní. Touto kvalitou jsme zápas proti velice dobrému soupeři zlomili i výsledkově.

SK Olympia Ráječko
Jiří Huška (trenér): Věděli jsme o silných stránkách Kunštátu a chtěli jsme je eliminovat. Což se nám ze začátku celkem dařilo. Postupem času si Kunštát vypracoval asi dvě vyložené šance. Ale my jsme dopředu, zejména z brejků byli také nebezpeční a vytvořili jsme si v prvním poločase také dvě vyložené šance. Druhý poločas pro nás začal nešťastně, kdy jsme po naší nedohodě inkasovali. To nás poznamenalo a potom jsme po chybě v rozehrávce inkasovali podruhé. Chvíli na to jsme snížili, ale po další smolné brance (tečovaná střela), Kunštát odskočil zase o dvě branky. Nám se po rohu opět podařilo snížit na rozdíl jedné branky. V závěru jsme tlačili a vypracovali si jedno nebezpečné zakončení hlavou. Kunštát je jeden z mála soupeřů v krajském přeboru, který chce hrát fotbal a má výborně poskládaný tým. Musím je pochválit.

Zdroj: https://fotbalunas.cz/zapas/448044/

Posledních 30 dnů: 1024 | Posledních 7 dnů: 222 | Poslední den: 18