FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Kunštát podal v Ratíškovicích skvělý výkon

Kunštát podal v Ratíškovicích skvělý výkon

Do Ratíškovic přijel ambiciózní Kunštát, který vstoupil skvěle do souteže a svoji herní pohodu potvrdil i v tomto utkání.

FK BANÍK RATÍŠKOVICE - FK KUNŠTÁT 0:4 (0:3)

Branky: 16. Bělehrádek T., 18. Štencl M., 33. Bělehrádek T., 75. Adamec F.

Sestava FK Baník Ratíškovice
J. Měchura - D. Macek (86. M. Bruce), D. Antoš (71. T. Bábíček), M. Ševčík, T. Kundrata (77. J. Imrich), P. Zemánek (86. M. Uřičář), T. Knotek, T. Petrucha, R. Dobeš, L. Kočiš, S. Toman (71. P. Venclík)

Sestava FK Kunštát
I. Loukota - M. Štencl, R. Zeman, D. Macko (74. T. Gracias), M. Janíček, M. Zlatníček (82. P. Valenčík), F. Adamec (82. R. Janků), J. Baňa (25. V. Bezděk), J. Konečný, T. Bělehrádek (82. L. Stejskal), D. Hanák

ŽK: 38. M. Ševčík, 74. T. Bábíček - 38. M. Zlatníček.


Ohlasy k zápasu

FK Baník Ratíškovice
Petr Zemánek (trenér): Soupeř byl ve všech směrech lepší a i když i my jsme měli nějaké šance na zkorigování výsledku, které jsme neproměnili, tak z toho vznikla jednoznačná a naprosto zasloužená výhra hostů.

FK Kunštát
Vladan Horák (trenér):
V prvním poločase jsme v Ratíškovicích podali nejlepší výkon nové sezóny. Výborně jsme kombinovali, byli produktivní. Po krásných akcích si vypracovali třígólový náskok. Nebylo to ale jen o nás. I domácí měli své šance, které naši obránci s brankářem naštěstí včas zblokovali. Druhý poločas jsme sice už neodehráli v takovém pohybu. Byli jsme ale dobře koncentrovaní, soupeře jsme nepustili do větších příležitostí a přidali ještě čtvrtou branku. Celé naše mužstvo je v úvodu sezóny ve skvělém rozpoložení. Týmové a individuální výkonnostní parametry se postupně zvyšují. Prostor pro zlepšení ale určitě stále vidíme.

Zdroj: https://fotbalunas.cz/zapas/448035/

Galerie k aktualitě

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát NSA Jihomoravský kraj

Počet návštěv: 269164
Posledních 30 dnů: 1303 | Posledních 7 dnů: 284 | Poslední den: 21

© 2024 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne