B týmu se podařilo vyhrát v Čebíně. C mužstvo bylo úspěšné v Adamově.

Výborný vstup do mistrovských soutěží o víkendu prožil kunštátský B tým, který vyhrál na hřišti Čebína 2:0. Kunštátský "Celtic" byl úspěšný na hřišti Adamova.

Sobota 12.8. 17:00 - 2. kolo 1.B sk.A

FC Čebín - FK Kunštát "B" 0:2 (0:1)

Branky: 19. Videman, 77. Valenčík

Sestava Kunštátu: T. Holík - M. Komárek (15. J. Havelka), O. Horák, V. Boček (65. P. Jindřich), K. Truhlář, P. Valenčík, T. Videman (91. J. Šmerda), T. Adámek, M. Nečas, Vls. Horák, D. Schiller (65. J. Bracek).

Hodnocení utkání trenérem Jaroslavem Šmerdou: "Začátek utkání nám příliš nevyšel. Domácí začali velice aktivně a agresivně a vytvořili si hned několik gólových šancí a z jedné nastřelili tyč. V 19. minutě po dlouhém míči za obranu a nedorozumění stoperů s brankářem se prosadil Tomáš Videman.

Po brance se hra vyrovnala a přizpůsobili jsme se agresivitě a aktivitě soupeře.

V druhém poločase jsme zlepšili organizaci na hřišti a nepouštěli soupeře do vyložených šancí. Naopak spoustu šancí jsme si vytvářeli rychlým přechodem do útoku a v sedmdesáté sedmé minutě jsme presingem přinutili stopery soupeře k chybě a krásným lobem přes brankaře se prosadil Petr Valenčík. Zbytek zápasu už byl v naší režii. Hráči z C týmu i dorostu odehráli výborné utkání, stejně jako zbytek mužstva."

Neděle 13.8. 17:30 -2. kolo III. třídy

FK Adamov - FK Kunštát C 1:4 (0:2)

Branky: 37. a 44. Krása, 54. Doležel, 79. Měcháček

Za Kunštát nastoupili: O. Šmerda - Š. Horák, P. Doležel, P. Šváb, P. Krása, M. Měcháček, Z. Staněk, M. Langer, J. Havelka, M. Tenora, T. Houdek, Vichta, Macháček, Navrátil, Boček Vld., Trávníček.

Hodnocení utkání trenérem Dominikem Kopeckým: "Dnes jsme nastoupili proti velmi mladému mužstvu soupeře. Kromě pár momentů, respektive závarů jsme se prvních 20 minut hodně hledali. Zlom nastal paradoxně po naší neproměněné penaltě, kterou výborným zákrokem chytil brankář soupeře. Od tohoto momentu se naše hra změnila. Začali jsme hrát více po zemi, což vedlo k první brance, kterou po úniku vstřelil Petr Krása.

Náš tlak pokračoval a za pár minut nacentroval Vláďa Boček a Petr Krása udeřil hlavou podruhé v zápase. Do poločasu soupeř dvakrát zahrozil z brejků, ale obrana si dokázala poradit.

Po poločase se naše hra ještě o stupínek zlepšila a vyústěním byl další centr Vládě Bočka, po kterém Pajka Doležel hlavou zvýšil na 0:3. Po tomto gólu jsme trochu zaspali a výsledkem byla standardní situace, kterou soupeř krásnou střelou přes zeď proměnil. Naštěstí naše reakce byla dobrá a Vláďa Boček zakončil hattrick asistencí na gólu Matyho Měcháčka. Zápas se poté už v poklidu dohrál a my si mohli užít první body v nové sezóně."

Počet návštěv: 271119
Posledních 30 dnů: 1043 | Posledních 7 dnů: 299 | Poslední den: 32