HISENSE Hráč kola TOMÁŠ BĚLEHRÁDEK: Pokud mi to situace dovolí, nebránil bych se vyzkoušení i třeba divize

V Hisense sestavě kola jste hlasovali pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím byl zvolen hráč FK Kunštát, Tomáš Bělehrádek. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Tome, gratuluji k vítězství v anketě. Co na to říkáš?
Děkuji. Každé takové ocenění udělá samozřejmě radost.

Sledoval jsi hlasování? Kdo ti poslal nejvíce hlasů?
Hlasování jsem si všiml, když jsem si četl report z našeho zápasu a myslím, že nejvíce hlasů mi poslala rodina a kamarádi, kteří o hlasování věděli.

Co říkáš na to, že tě trenér vybral do sestavy kola?
Jsem za to velice rád. Odehráli jsme výborný zápas, takže určitě mohl vybírat z mnoha hráčů, kterým se utkání povedlo.

Kolik tě to bude v kabině stát?
Pokladnu má u nás na starosti Víťa Bezděk, takže myslím, že mi dá vědět (smích).

O víkendu jste porazili silné Ráječko 2:0, ty sám si vstřelil dvě branky a nemuselo zůstat pouze u nich, můžeš nám situaci popsat?
Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně, což vedlo k mnoha brankovým příležitostem. V 10. minutě mě krásnou přihrávkou poslal sám na brankáře Mára Psota. Poté jsme asi tři gólovky neproměnili a šli jsme do kabin pouze za stavu 1:0. V druhé půli mi poslal dlouhý míč Roman Zeman a naštěstí to tam spadlo i po druhé a vyhráli jsme. Ráječko bylo velice nepříjemný soupeř a jsme rádi, že jsme utkání zvládli.

Příští zápas odehrajete se sestupem ohroženými Bosonohy, jak Vás trenér připravuje na takový zápas?
Tato soutěž je tak vyrovnaná, že může každý porazit každého. Proto se na zápas v Bosonohách připravujeme jako na každý jiný zápas.

Máš nějaké cíle v kariérním postupu? Ve dvaceti letech máš vše před sebou.
Když jsem loni vycházel z dorostu, byl můj největší sen dostat se do Kunštátského "A" týmu. To se povedlo a hned v první sezóně jsme postoupili do krajského přeboru. Jsem rád, že se mi teď střelecky daří a pomáhám svému týmu. Pokud mi to situace dovolí, nebránil bych se vyzkoušení si i třeba divize, ale v Kunštátě jsem teď opravdu šťastný.

Kdo v kabině dělá srandu, kdo chodí neustále pozdě, na koho je největší spolehnutí na hřišti a kdo tráví nejvíce času u zrcadla?
Máme dobrou partu, takže sranda je s každým. Občas tomu pomůže i když jde s námi na zápas někdo z našeho "B" týmu, kde máme takových vtipálků opravdu dost (smích). Pozdě asi nikdo nechodí a spolehnutí na hřišti je na všechny. Kdybych měl někoho přeci jenom jmenovat, byl by to asi náš gólman Ivo, který nás v této sezóně několikrát podržel.

Čemu se věnuješ, když zrovna nejsi na hřišti?
Studuji teď prvním rokem sportovku s pedákem na Muni, takže nějaký čas musím trávit učením. Přes léto chodíme s klukama hrát tenis a jezdíme pod stany po Českých horách. V zimě rád lyžuju a běžkuju.

Co říkáš na portál www.fotbalunas.cz?
Je super, že se někde píše i o nižších soutěžích.

Galerie k aktualitě

Posledních 30 dnů: 1201 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 14