Zimní příprava: zápas A týmu ve Svitavách se výsledkově lámal v závěru.

Zimní příprava A týmu: 4.2. 10:00, UT Svitavy

TJ Svitavy - FK Kunštát 3:0 (0:0)

Sestava Kunštátu: Loukota - Bezděk, Zeman R., Prokeš, Janíček, Zlatníček, Hanák, Gracias, Novotný, Bělehrádek, Sehnal, Lick, Včelík, Staněk, Adámek.  Střídání hokejovým způsobem.

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem: "Máme za sebou tři týdny zimní přípravy. I v druhém utkání tam byla řada absencí. Ve Svitavách to pro nás byl dobrý zápas, který nás zase posune. Konečný výsledek vypadá jednoznačně pro domácí. Hrál se ale vyrovnaný zápas nahoru dolů. Pokud bychom za stavu 0:0 vstřelili první gól my, mohlo to dopadnout obráceně.

Obě mužstva střídala hráče hokejovým způsobem. I přesto, že na hřišti ležela tenká vrstva sněhu, zápas měl výborné tempo. Hrál se rychlý a důrazný fotbal.

Po nerozhodném prvním poločase jsme měli po změně stran více ze hry. Dostali jsme se do územní převahy a tlaku na polovině Svitav. Dvě naše akce v rozmezí 60 - 70 minuty měly gólové parametry. Nejdřív Maty Lick orazítkoval pěknou střelou břevno a míč se odrazil z brankové čáry ven. O chvíli později Tomáš Adámek po centru ze strany byl úplně sám na malém vápnu, ve vyložené šanci byl asi překvapen, že má tolik času až zamířil těsně vedle. Nedáš dostaneš platilo v 73. minutě, kdy jsme propadli na středu hřiště. Svitavští to dobře dohráli až do gólu. V dalších deseti minutách jsme úplně vypadli z koncetrace a Svitavy nekompromisně trestaly. Nejdřív Ivo chyboval v rozehrávce od branky a třetí gól jsme inkasovali z penalty.

V úvodních dvou přípravných zápasech v Blansku a Svitavách se určitě projevil fakt, že nemáme možnost se pravidelně připravovat v zimním období na velké umělce. V řešení finální a předfinální fáze na to trošku trpíme. Není to ale nic, co bychom nedokázali odstranit. S odehranými zápasy půjde kvalita součinnosti nahoru."

Počet návštěv: 270715
Posledních 30 dnů: 1227 | Posledních 7 dnů: 251 | Poslední den: 6