FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Drama na Slovanu Brno rozuzlil v 92. minutě Tomáš Adámek. Juniorka vyhrála v Adamově.

Drama na Slovanu Brno rozuzlil v 92. minutě Tomáš Adámek. Juniorka vyhrála v Adamově.

Soutěžní ročník 2021/2022 míří do úplného finále. Kunštátský A tým i juniorka za sebou mají mimořádně vydařenou sezónu. Přestože už situaci nemáme ve vlastních rukách, v závěrečném kole zabojujeme o celkové vítězství v 1.A třídě i okresním přeboru.

sobota 4.6.2022, 14:00, 25. kolo

FC Slovan Brno - FK Kunštát 0:1 (0:0)

Branka: 92. Adámek

Sestava: Loukota (K) - Hanák, Bělehrádek (57. Kalvoda), Zeman A., Gracias, Zlatníček (50. Adámek), Novotný, Janíček (81. Videman), Bezděk, Zeman R., Sehnal.  

Komentář: Slovan Brno se v jarní části soutěže prezentoval výbornými výsledky. Naši hráči si byli vědomi, že nás čeká velmi náročných 90 minut. Vše se odehrávalo za úmorného vedra a na náročném terénu. 

První poločas byl herně vyrovnaný. Domácí byli nebezpeční ze standardních situací a dlouhých autů, při těch nám pomohl tradičně jistými zákroky Ivo v brance. Kunštát měl největší šanci po rohovém kopu, kdy zadní tyčku zavíral Tom Novotný. Jeho prudká střela mířila těsně vedle. 

Po vyrovnané první půli kunštátský tým ještě zvýšil obrátky a nasazení. V největších šancích se dvakrát objevil Tom Novotný. Dvakrát si to výborně sekl na pravou nohu, bohužel jeho střely mířily těsně vedle. 

Všichni naši hráči v úmorném vedru neskutečně "makali". Hráli s vědomím, že pokud chceme zabojovat o celkové vítězství v soutěži, musíme výhrát. Od 78. minutě jsme hráli v zadu jen na tři obránce a na velké riziko. 

Měli jsme velkou územní převahu ale dlouho se nám nedařilo dostat do pokutového území kvalitní míč. 

Až přišla 92. minuta... Parádní centr Toma Videmana si našel na hranici malého vápna Tomáš Adámek a stal se kunštátským "štístkem". Tomáš přesnou hlavičkou rozhodl velké drama na Slovanu.

Při vývoji dalších víkendových výsledků se o vítězi 1.A třídy rozhodne v posledním kole. V případě stejného počtu bodů Kunštátu, Zastávky a Rajhradic by vítěze určila minitabulka. Nejlepší bilanci ve vzájemných utkáních má Kunštát (7 bodů), Rajhradice (5 bodů), Zastávka (4 body). V případě, že by se rozhodovalo mezi Kunštátem a Zastávkou, radovala by se Zastávka, protože má lepší skóre ze vzájemného dvojutkání. 

 

sobota 4.6.2022, 17:00, 25. kolo

FK Adamov - FK Kunštát 2:7 (1:6)

Branky: 4., 32. a 33. Stejskal, 25. Dvořáček S., 29. Videman, 35. Janků, 51. Komárek

Sestava: Trávníček - Stejskal (46. Komárek), Videman (84. Novotný), Dvořáček S. (81. Gracias), Nečas (K) (72. Šmerda J.), Bednář D., Konečný, Zámek, Janků (67. Bezděk), Boček, Staněk.  

Komentář: Naše juniorka předvedla v úvodním poločase v Adamově vynikající výkon. Už po 35. minutách vedli po výstavních gólech kunštátští 6:1. Ve druhém poločase náš tým kontroloval hru a připsal si další výhru na venkovním hřišti. 

Děkujeme všem fotbalistům A a B týmu, že i v náročném závěru sezóny dělají pro týmový úspěch Kunštátu na hřišti sportovně vše!

 

 

 

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 235808
Posledních 30 dnů: 2192 | Posledních 7 dnů: 309 | Poslední den: 38

© 2022 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne