A tým ve šlágru kola remizoval s Rajhradicemi

Sobota 30.10., 14:00 - 13. kolo 1.A třídy sk.A

FK Kunštát - TJ Rajhradice 1:1 (0:0)

Branky: 86. Skoček - 78. Firych

Sestava Kunštátu: Loukota (K) - Videman, Gracias, Zeman R. Skoček, Hanák (46. Konečný), Zeman A., Adámek, Novotný (73. Boček), Bezděk (80. Sehnal), Štencl.

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem: " Zápas s Rajhradicemi nám sednul. Myslím si, že jediné co našemu výkonu chybělo, bylo vstřelit jeden, dva góly, aby výsledek šel za námi..

Vyšel nám taktický záměr dostat do naší hry oproti jiným zápasům více pasáží s bleskovým přechodem a rychlou změnou těžiště hry, aby se natahovalo hřiště. Díky tomu jsme dominovali ve hře mezi šestnáctkami a hosté nám v běžeckých soubojích nestačili. Díky tomu se nám hodně otevřel prostor před obranou Rajhradic. Odtud jsme spouštěli velké množství našich gólových šancí. Bohužel v prvním poločase Adámek, Štencl, Bezděk ani Videman v dobrých možnostech nás k vítězství nenasměrovali.

Největší nebezpečí ze strany Rajhradic přicházelo po rohových kopech, kde hosté před naší brankou vytvořili několik nepříjemných závarů.

Druhý poločas z naší strany možná ještě větší herní dominance. Bohužel Mára Štencl, Lojza Zeman nebo Víťa Bezděk to nedotáhli. Bohužel v 78. minutě Rajhradice z ojedinělé akce na naší polovině, kdy nás přečíslily na naší levé straně, šly do vedení Firychem. 0:1.

My jsme to ale nevzdali. Čtyřimi minuty před koncem vyrovnali střelou z odraženého míče Michalem Skočkem. 1:1.

V poslední minutě mohl výsledkový obrat zařídit Tomáš Adámek, ale z blízka tváří v tvář hostujícího golmana nepřekonal.

Obrovsky mě v zápase potěšili Tom Novotný a Jirka Konečný. Oba dva v devatenácti a dvaceti letech v takto náročném utkání naprosto nadstandartní výkony.

Po takovém průběhu utkání jsme z remízového výsledku měli smíšené pocity. Všichni viděli, že náš předvedený výkon byl jednoznačně na výhru. Klobouk dolů před našima klukama, jak se na poslední zápas podzimu dokázali ve svých hlavách připravit. Třeba Dalibor Hanák už sezónu dohrával s velkými bolestmi a sebezapřením. Zranění a zásahů do sestavy bylo v závěru podzimu už hodně. I přesto jsme z posledních 8 zápasů posbírali 20 bodů. Zpětně nás mohou mrzet bodové ztráty v úvodní třetině podzimu.

I poslední podzimní utkání nás utvrdilo v přesvědčení, že především naše vlastní výkony určují, jak se zápasy budou vyvíjet. Máme kvalitní a velmi perspektivní tým. Budeme chtít udělat poctivou zimní přípravu, abychom se na jaře vrátili ještě silnější."

Počet návštěv: 270864
Posledních 30 dnů: 1061 | Posledních 7 dnů: 242 | Poslední den: 17