TJ Sokol Novosedly - FK Kunštát 2:2 (1:1)

Branky: 18. Novotný, 59. Němeček - 44. a 76. Štencl

ČK: 86. po druhé ŽK David Macko

Sestava: Loukota (K) - Horák Vls. (68. Zlatníček), Gracias, Zeman R., Hanák, Macko, Zeman A. Adámek, Bělehrádek (61. Baňa), Štencl.

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem: V Novosedlech jsme se museli obejít bez pětice hráčů základní sestavy. Radek Dvořáček, Martin Janíček, Víťa Bezděk, Tomáš Videman, Marek Sehnal chyběli ze zdravotních a dalších důvodů.

Vůbec se nám nepodařilo zachytit úvodních dvacet minut, které určily ráz celého utkání. Domácí hráli agresivně, důrazně, na samé hranici toho co jim rozhodčí dovolil. Bohužel my jsme se s nastaveným metrem nedokázali srovnat. Navíc jsme po nedorozumění při bránění standardky Novosedel prohrávali 1:0.

Mohli jsme odpovědět Tomášem Adámkem, ten ale ve 25. minutě přehodil brankáře i branku. Novosedly byli v první poločase určitě nebezpečnější. Důrazně dohrávali každý nakopnutý míč do naší šestnáctky.

Ve 44. minutě Marek Štencl vyrovnal po zaváhání domácího brankáře a stopera. 1:1.

Bohužel ani druhý poločas jsme průběh utkání neměli herně pod kontrolou. V 58. minutě nejdříve Marek Štencl s Lojzem Zemanem nepropálili v dobrých situacích brankáře. Z odvráceného míče na polovinu jsme místo zisku udělali chybu v rozehrávce a domácí nás potrestali. 2:1.

O deset minut později si při úniku Marek Štencl obhodil stopera i s vyběhnutým brankářem a vstřelil gól. Pomezní rozhodčí ale při běžeckém souboji hráčů odmával faul. Z našeho pohledu nám neuznali regulérní gól.

Dočkali jsme se až v 76. minutě, kdy hráč podzimu v kunštátském dresu Marek Štencl levou nohou vyrovnal na 2:2.

Závěr utkání byl hektický. Stáhli jsme obranu na 3 obránce, hru dobře oživili Baňa a Zlatníček.  Měli jsme tam několik dobrých situací a snažili se vstřelit vítězný gól. Bohužel se nepodařilo. V 86. minutě navíc po druhé žluté za faul, viděl červenou David Macko. Vzhledem k Davidovým výborným podzimním výkonům je pro nás jeho vyloučení před posledním kolem velkou ztrátou.

Ve druhé polovině sezóny jsme měli herní i výsledkovou formu. Náš tým předváděl kvalitní fotbal, hráči měli zdravé herní sebevědomí. Po šesti výhrách v řadě tentokrát bereme bod. Pokorně si ale musíme přiznat, že náš výkon tentokrát i vlivem mnoha absencí nebyl ideální.

V posledním kole budeme složitě skládat sestavu. Po víkendových zápasech na marodku přibyli Tomáš Bělehrádek a Dominik Baňa. V sobotu přijede vedoucí tým soutěže Rajhradice. My musíme proti silnému soupěři zabojovat o prodložení naší pěkné podzimní série!

Počet návštěv: 270883
Posledních 30 dnů: 1052 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 19