B tým remizoval s Linharticemi

Náš B tým v neděli remizoval s Metrou Linhartice 3:3.

Hráno v neděli 1.3. v Boskovicích na UT

FK Kunštát "B" - TJ Sokol Metra Linhartice 3:3 (1:1)

Branky: Boček 2, Videman

Sestava: Kopecký - Tenora M., Blažek, Knies, Horák O., - Zámek, Bednář D., Novotný, Lesovský, Videman - Boček.

Do hry postupně zasáhli: Procházka, Bělehrádek, Trávníček

Hodnocení utkání trenérem Vítězslavem Bočkem: "V zimní přípravě máme za sebou nadstandartní týmové soustředění v Bystřici nad Pernštejnem, které absolvovalo drtivé procento hráčů. Dále jsme měli možnost trénovat na umělém povrchu nejen u nás v Kunštátě, ale i v Boskovicích. Proto jsme s kolegou Jaroslavem Šmerdou od hráčů očekávali nejen slušnou práci na míči, ale i taktické záležitosti. Bohužel za všemi těmito charakteristikami jsme výrazně pokulhávali. Náš soupeř nám umožňoval mít dostatek prostoru i času, ale my jsme nebyli bohužel schopni této velké výhody využít. Na hráčích bylo vidět, že ze svých základních vlastností, jako bylo zajišťování v obranné činnosti, rozhodování v herních situacích, rychlé reakce, kontroly prostoru, práce s míčem a kombinaci, výrazně slevili. Na druhou stranu je potřeba zmínit slušné výkony dorostenců Tomáše Novotného, Tomáše Bělehrádka, a výraznou aktivitu Davida Bednáře. Nicméně v dnešním zápase nám chyběla chuť a radost ze hry, při které jsme předpokládali, že u hráčů v prvním přípravném zápase najdeme po poměrné tvrdé zimní přípravě.

Věříme, že v dalším přípravném zápase s Rozsochami, bude vše lepší."

Posledních 30 dnů: 1061 | Posledních 7 dnů: 242 | Poslední den: 17