B tým opět suverénně zvítězil, zdolal Vísky 5:1

Na domácí půdu zavítal celek Vísek, který naše mužstvo nejednou potrápil. Nechtěli jsme si navyknout na soupeřův styl hry. Chtěli jsme hrát náš fotbal. Od první minuty jsme se snažili na mokrém povrchu hrát disciplinovaně, nedělat zbytečné chyby a přenášet těžiště hry. To se nám víceméně dařilo a díky tomu jsme v první půli soupeře přehráli. Po jednom z mnoha centrů si ve vápně míč zpracoval Karel Stehlík a poslal nás ve 17. minutě do vedení. Ve 23. minutě Stehlík rozvlnil síť podruhé, poté, co z pravé strany vystřelil na zadní tyč. Do konce poločasu ještě přidal branku v 35. minutě Nedoma. První půle patřila nám, soupeři jsme nic nedovolili a všechny nebezpečné protiútoky jsme včas přerušili.

Druhý poločas probíhal ve volnějším tempu, soupeř neměl chuť nic vymýšlet a my jsme drželi míč a kontrolovali jsme hru. Sice v 48. minutě soupeř snížil na 3:1, ale na nic víc se nezmohl. K tomu ještě přidal branku v 53. minutě Nedoma, když po centru z pravé strany umístil míč z malého vápna pod břevno. Poté v 88. minutě Boček střelou zpoza šestnáctky zpečetil skóre na 5:1. Příští týden sehraje B-tým zřejmě nejdůležitější utkání jarní sezóny na hřišti Svitávky. Utkání začíná v neděli v 16:30.

FK Kunštát "B" - Sokol Vísky 5:1 (3:0)

Branky: Stehlík 2, Nedoma 2, Boček

Sestava: Tomáš Tenora (Vítězslav Boček) , Petr Loukota , Robin Vichta , Vladan Horák , Aleš Zámek , David Bednář (Erik Mihola) , Tomáš Záboj , Tomáš Adámek , Lukáš Nedoma , Karel Stehlík , Zdeněk Bednář

Počet návštěv: 270864
Posledních 30 dnů: 1061 | Posledních 7 dnů: 242 | Poslední den: 17