Mužské týmy si připsaly cenné výhry na hřištích soupeřů.

A tým v neděli zvítězil na hřišti Šlapanic. B mužstvo si odvezlo tři body z Lažan.

SK Šlapanice - FK Kunštát "A" 2:6 (2:3)

Branky: 6. a 8. Adámek, 21. Gracias, 74. Štencl, 62. a 83. Hanák

Sestava Kunštátu: Loukota - Videman, Hruška (77. Sedláček), Nečas, Skoček, Bednář D., Gracias, Zeman (83. Baňa), Štencl, Adámek, Staněk (62. Hanák).

Hodnocení utkání:

" Ve Šlapanicích jsme od prvních minut měli výraznou herní převahu, do dvacáté minuty ve všech ohledech jasně dominovali. A to nám po krásné kombinační akci nebyl uznán čtvrtý gól Marka Štencla na 0:4.

Domácí po inkasovaných brankách v osobních soubojích hodně přitvrdili a některé zákroky na naše hráče byly na hranici únosnosti.

Na konci prvního poločasu jsme v obranné fázi udělali hodně nevynucených chyb. Toho Šlapanice využily a dvěma góly zdramatizovali utkání.

Po změně stran jsme se ale vrátili k našemu fotbalu a třemi brankami utkání rozhodli.

Nejvíce si cenním toho, že náš mladý tým ustál hektickou pasáž utkání, která vyvrcholila vyloučením domácího hráče v 66. minutě.

I takové zápasy je potřeba zvládnout a dohrát je až do vítězného konce." Vladan Horák

TJ Sokol Lažany - FK Kunštát "B" 2:7 (0:2)

Branky: 12. a 78. Procházka, 25. Bednář R., 60. vlastní, 70. Komárek, 72. Tenora R., Šmerda J.

Sestava Kunštátu: Trávníček - Houdek, Blažek, Horák Vls., Tenora M., Kopecký (76. Šmerda J.), Komárek (77. Šváb), Tenora R., Bednář R. (81. Boček), Zámek, Procházka.

Počet návštěv: 208259
Posledních 30 dnů: 1942 | Posledních 7 dnů: 747 | Poslední den: 60