První výhra v nové sezóně přišla doma s Novosedly

FK Kunštát - TJ Sokol Novosedly 1:0 (1:0)

Branka: 9. Vít Bezděk

Sestava: Trávníček (GK), Nečas, Španěl, Ducháček, Skoček, Bednář D., Macko, Zeman, Štencl (81. Boček), Bezděk (69. Adámek), Hanák (90. Horák Vls.).

Poprvé v letošní sezóně se na domácím hřišti představili hráči našeho A týmu.

Proti Novosedlům jsme měli velmi dobrý vstup do utkání a bleskově šli do vedení. Po křídelní akci Michala Skočka se v pokutovém území ujal míče Dalibor Hanák a krásnou zpětnou přihrávkou vyzval ke gólu Víťu Bezděka. Ten střelou pod víko bez přípravy poslal kunštátské do vedení 1:0.

V dalším průběhu hry to byl fotbalový boj o každý metr. Naši hráči sice většinu času kontrolovali hru, velmi kompaktní a organizovanou obranu soupeře jsme však překonávali velmi obtížně. Novosedly navíc hrozily ze standardních a brejkových situací.

Druhý poločas naši hráči chtěli utkání výsledkově zlomit a aktivní hrou tomu šli naproti. Dobré příležitosti Štencla, Skočka, Macka nebo Zemana vychytal hostující brankář. V závěrečných minutách si o bod řekli i hráči z Novosedel, proti byl ale Tomáš Trávníček v brance, který excelentními  zákroky ve dvou případech vychytal hostující útočníky.

Po velmi dobrém týmovém výkonu tedy vítězíme. V mistrovském utkání v kunštátském dresu poprvé v základní sestavě nastoupil Víťa Bezděk a hned z toho byla premiérová trefa. První odchytané utkání za A tým a první vychytanou nulu má na svém kontě Tom Trávníček. Víťovi i Tomovi přejeme ať si fazónu udrží i v dalších podzimních kolech.

Hodnocení realizačního týmu FK Kunštát:
Dnes jsme odehráli velmi náročné utkání proti kvalitně připravenému týmu, a proto si jednobrankového vítězství moc vážíme. Věříme, že v následujících kolech potvrdíme vzestupnou výkonnost a budeme více produktivní ve finální fázi.

Počet návštěv: 271051
Posledních 30 dnů: 1001 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 31