FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Z Novosedel se vracíme s prázdnou

Z Novosedel se vracíme s prázdnou

TJ Sokol Novosedly – FK Kunštát 3:0 (1:0)

Sestava: Loukota I. (GK), Hruška (78. min.), Videman T., Nečas M., Adámek T., Zeman A., Gracias T., Boček V. (42. min.), Bednář D., Macko D., Španěl O.

Náhradníci: Hanák D. (42. min.), Horák Vlastislav (78. min.), Horák Vladan

Domácí tým z Novosedel byl celkově lepší. Hrál důrazný fotbal a dokázal ve druhém poločase lépe využít podporu silného větru. Kunštát hrál dobře první poločas, kdy domácím dokázal vzdorovat. Bohužel ke konci prvního poločasu přišel nesmyslný a řekl bych přímo brutální zákrok na útočníka Bočka, který skončil se zlomeninou spodní části bérce a vnitřního kotníku v nemocnici. Ke zranění došlo na polovině hřiště při přebírání míče zády k brance soupeře. Tedy v nic neřešícím souboji. Domácí hráč nesportovně a bez úmyslu hrát míč, trefil našeho útočníka na stojnou nohu a všem bylo jasné, že je vážně zraněný. Jsme velmi zklamáni z počínání hlavního rozhodčího, který nedokázal vyhodnotit intenzitu zákroku domácího hráče a závažnost zranění našeho útočníka. Bohužel NE pro všechny rozhodčí je zdraví a ochrana hráčů v podobných situacích na prvním místě!.

Za této situace není výsledek, ani hra důležitá. Ztratili jsme mnohem víc než tři zanedbatelné body. Víťa Boček měl v aktuálních kolech životní formu a my mu přejeme co nejrychlejší návrat na fotbalové trávníky.

František Tenora

Galerie k aktualitě

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 174797
Posledních 30 dnů: 1976 | Posledních 7 dnů: 468 | Poslední den: 60

© 2018 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne