A tým v generálce s Rájcem vítězně, béčko nestačilo na Olešnici

V neděli 6. srpna oba mužské týmy odehrála svá poslední utkání v přípravě se zrcadlově odlišnými výsledky. Áčko zvítězilo, tentokrát bez zraněné brankářské opory Iva Loukoty a s navrátilci z dovolené Španělem a Adámkem, kteří ještě dopoledne dýchali mořský vzduch. Rájec se nám podařilo porazit hlavně díky pětigólové smršti v prvním poločase, jehož barvy hájí například vyhlášený kanonýr Ondra Čepa nebo bývalý hráč FK Blansko Jan Nečas, celkovým skóre 6:1. Béčko v Olešnici sice v poločase drželo remízu 1:1, ale nakonec si nechalo dát ještě pět gólů a zápas skončil stejným skóre, jako utkání v Lysicích, jen ve prospěch Olešnice.

FK Kunštát "A" - FK Rájec - Jestřebí 6:1 (5:1)

Góly: Boček 3 (1.z pen), Štencl, Gracias, Skoček - Čepa z pen.

Sestava: Holík - Nečas (50. Horák O.), Španěl, Ducháček, Skoček - Zeman - Bednář, Gracias (50. Vlastislav Horák), Adámek, Boček (75. Hruška) - Štencl

FK Kunštát "B" - FC Olešnice 1:6 (1:1)

Gól Kunštátu: Zámek Aleš

Sestava: Trávníček - Houdek, Šamšula (BJ), Loukota O., Bednář R., Bednář Z., Zámek, Procházka, Dvořák, Komárek, Tenora R.

Do hry dále zasáhli: Kopecký

Počet návštěv: 271087