Děvčata na domácí půdě neuspěla

Po zimní pauze nás čekal těžký soupeř. Vrchovina je na prvním místě naší tabulky, ale v domácím prostředí jsme chtěli uspět.  Asi do 30. minuty se hrálo převážně na polovině našeho soupeře. Bohužel první gól utkání vstřelila právě Vrchovina. 1:0. Tak skončil i první poločas.

Po změně stran jsme samozřejmě chtěly vyrovnat, což se ale nepodařilo. Naopak. Vrchovina svůj náskok zvýšila na 0:2. Na domácím hřišti jsme ale prohrát nechtěly a stále jsme tlačily soupeře. Naše snaha se podařila, kdy po pěkné přihrávce Řehořové snížila na 1:2 Horáková. Pak ale přišly další tři údery Vrchoviny a bylo po zápase. Nutno dodat, že nám v prvním zápase chybělo i trochu štěstí  - Hlaváčková trefila pouze tyč, Řehořová po krásné akci sama před bránou přestřelila a Horákové v bezprostřední blízkosti gólmanky chyběly centimetry. Zápas tak skončil 1:5. Tentokrát byly protihráčky lepší a zvítězit si zasloužily.

Počet návštěv: 270864
Posledních 30 dnů: 1061 | Posledních 7 dnů: 242 | Poslední den: 17