Mějme čistý Kunštát: fotbalisti se zapojí v pondělí 18.4. od 17.30

Opět po roce se zástupci našeho fotbalového oddílu zúčastní celorepublikového projektu, který podporuje čistotu prostředí v obcích. Vzhledem k nabitému sobotnímu programu všech týmů je akce pro všechny fotbalisty přesunuta na pondělí 17.30hod.

Ukliďme Česko - Mějme čistý Kunštát.
"Do této celorepublikové akce jsme se v hojném počtu účastníků zapojili již v loňském roce. Velkou část tvořili členové zájmových spolků na Kunštátsku, čehož si velmi vážíme. Věříme, že i letos nebudete lhostejní k životnímu prostředí Kunštátska a do úklidu se zapojíte. Pomozte i vy zkrášlit NAŠE město Kunštát. " Rada města Kunštát

Program:

17.30 hod. sraz dobrovolníků na hřišti FK Kunštát - nafasování pracovních rukavic a pytlů (prac. rukavice si můžete donést vlastní).

Sběr a úklid odpadků v přidělené lokalitě (úklid v areálu kunštátského zámku a jeho okolí, úklid Panské zahrady). Přesun odpadků do sběrného dvora.

Město Kunštát je dlouhodobím podporovatelem fotbalu u nás, a proto věříme, že účast na akci bude mít obdobný ohlas jako minulý rok! Těšíme se na hráče, hráčky, rodiče, prarodiče a všechny ty, kteří mají chuť přiložit ruku k dílu...

Hlavními koordinátory pondělní akce jsou František Tenora a Vladan Horák.

Posledních 30 dnů: 1052 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 19