Příprava A týmu: FC Medlánky - FK Kunštát 3:8

Vysoké vítězství zaznamenal v sobotním podvečeru A tým FK Kunštát. Na brněnském umělém trávníku v areálu VUT vyhráli naši fotbalisti nad Medlánkami 8:3. Ve velmi pohledném a ofenzivně laděném utkání byly góly našeho týmu rozloženy mezi pětici střelců. Hattrickem a čtyřmi gólovými přihrávkami se do statistik zapsala nová posila Kunštátu Jirka Vorlický starší.

FC Medlánky (1.B tř.) - FK Kunštát 3:8 (2:4)

Branky: 3. Adámek (as. Vorlický J. st.), 15. Vorlický J. st. (as. Vorlický J. ml.), 19. Adámek (as. Vorlický J. st.), 41. Vorlický J. st. (as. Boček), 48. Doležel (as. Adámek), 53. Boček (as. Vorlický J. st.), 85. Vorlický J. ml. (Vorlický J. st.), 87. Vorlický J. st. (volný přímý kop).

Do utkání nastoupili: Loukota I., Šafařík, Ducháček, Loukota O., Prudil, Gracias, Vorlický J. ml., Boček, Štencl, Adámek, Vorlický J. st., Doležel, Blažek, Španěl.

"V prvním poločase předvedly Medlánky technický a kombinačně vyspělý fotbal. My nekompromisním způsobem řešili brejkové situace a gólově se prosadili po kolmých přihrávkách za obranu. Druhý poločas jsme se dostali do většího držení míče, z toho vyplynuly pěkné akce a další góly. Cením si toho, že se nám do ofenzivy zapojilo velké množství hráčů. Díky pohybu a velké nabídce byla naše hra hodně variabilní, do zakončení jsme se  dostávali jak ze středu hřiště, tak z levé i pravé strany. Rezervy máme v obranné činnosti a komunikaci, inkasovaným brankám předcházela nedůslednost jednotlivců, byla tam i hluchá místa v součinnosti dvojic, trojic. Těší mě, že v dosavadním průběhu zimní přípravy je na všech našich hráčích viditelná chuť do hry a patřičné nasazení." Vladan Horák