Muži A: FK Kunštát - SK Olympia Ráječko 3:2

Áčko Kunštátu ve čtvrtek večer změřilo síly s účastníkem krajského přeboru Ráječkem. V pohledném utkání, kdy oba týmy neproměnily pokutový kop (za Kunštát Adámek), se z vítězství radovaly naše barvy. V závěrečné desetiminutovce otočili skóre v náš prospěch Jirka Vorlický ml. a Víťa Boček.

FK Kunštát - SK Olympia Ráječko 3:2 (1:0)

Branky: 40. Adámek (as. Gracias), 83. Vorlický ml. (as. Gracias), 86. Boček (Vorlický ml.)

Nastoupili: Loukota I., Šafařík, Ducháček, Loukota O., Blažek, Hruška, Bednář D., Vorlický Jiří ml., Gracias, Prudil, Adámek, Boček.

"V utkání s Ráječkem nám chybělo pět hráčů kádru (Vorlický Jiří st., Stehlík, Doležel, Skoček, Štencl), Boček a Prudil nastoupili po nemoci. Proti kvalitně připravenému soupeři jsme předvedli výkon na hranici aktuálních možností. Záměrem bylo hrát v určitých prostorech jednodušeji než v předchozích zápasech a v ofenzivě se opřít o individuality Vorlického, Adámka a Graciase.

První poločas mělo Ráječko velkou územní převahu. My jsme pozorně bránili a v závěru po bleskové akci Graciase a Adámka šli do vedení. Ve druhé půli soupeř skóre otočil. Závěrečná dvacetiminutovka se nám povedla, vypracovali jsme si několik šancí. Po pěkných akcích se střelecky prosadili Vorlický ml. a Boček.

Vyšel nám tah s Adámkem úplně na hrotu. Z jeho hry vytěžili Jirka Vorlický mladší a Tomáš Gracias, kteří byli hodně vidět. Náš výkon proti Ráječku se mi líbil, odehráli jsme to s velkou chutí a houževnatostí." Vladan Horák

Posledních 30 dnů: 1036 | Posledních 7 dnů: 236 | Poslední den: 16