Příprava muži: FK Kunštát - Sokol Lipovec 6:1

V dalším přípravném utkání si naše áčko poradilo s Lipovcem. Účastníkovi 1.B třídy nastříleli naši hráči šest branek.

FK Kunštát - Sokol Lipovec 6:1 (2:1)

Branky: 10. Boček (as. Vorlický Jiří ml.), 33. Vorlický Jiří st. (as. Adámek), 54. Prudil (Vorlický Jiří st.), 65. Stehlík, 69. Vorlický Jiří st., 75. Boček (Vorlický Jiří st.)

Nastoupili: Loukota I. - Skoček, Ducháček, Gracias, Prudil, Adámek, Vorlický Jiří ml., Vorlický Jiří st., Boček, Doležel, Stehlík, Loukota O. Horák.

"Proti Lipovci jsme téměř celé utkání měli územní převahu a drželi míč. V útočné třetině jsme naznačili naše možnosti, vytvořili si spoustu šancí a dali pěkné góly. S příchodem Jirky Vorlického a Karla Stehlíka můžeme být směrem dopředu hodně variabilní a pro soupeře nečitelní.

Nelíbilo se mi, že ve druhém poločase jsme tam měli pasáže, kdy všichni chtěli dělat všechno, to někdy vedlo k neorganizovanosti a neefektivitě. V týmu má každý hráč vzhledem ke své roli a postu určité úkoly a ty by si měl plnit za jakéhokoliv výsledku." zhodnotil zápas Vladan Horák

Posledních 30 dnů: 1001 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 31