Blanenský deník: Kunštát vylepšil dojem z nepovedené premiéry výhrou nad Rájcem-Jestřebí

Boskovice – V Boskovicích se v přípravě utkal Rájec-Jestřebí s Kunštátem, který jasnou výhrou napravil nepovedenou premiéru.

Kunštát se potýká s odchody podzimních opor a ani začátek přípravy mu moc nevyšel. S Olešnicí prohrál 4:2. „Ten první zápas se nám vůbec nepovedl, tam se nedá najít nic pozitivního. Teď už to bylo mnohem lepší a výsledek tomu odpovídá," okomentoval sobotní výhru nad Rájcem-Jestřebí 6:0 člen výboru FK Kunštát Petr Loukota.

Kunštát začal náporem a brzy z toho byly i branky. „Do zápasu jsme vstoupili výborně, vytvořili jsme si dost šancí a přišly i góly, pak už se hraje jinak. Předvedli jsme o sto procent lepší výkon než minule," pochvaloval si Loukota.

Ke konci už tempo polevilo, bylo to jen o tom, nakolik se Rájec vyhecuje k větší aktivitě a na jakém čísle se zastaví výsledné skóre. Za Kunštát nastoupili Jiří Vorlický mladší i starší a také Ondřej Španěl. „Ondřej s námi spolupracuje, teď naskočil na nezvyklém postu krajního obránce, ale na jaře zůstává v Rakousku. S Jiřím Vorlickým starším je to snad na dobré cestě, měl by za nás hrát. Potřebujeme zkušeného hráče," vysvětlil Loukota.

Rájec-Jestřebí dává dohromady sestavu schopnou zachránit I. B třídu. V Boskovicích se představily nové tváře Mokrý s Jelínkem, ale souhra ještě není ideální. „Pro nás to byl první zápas na slušném povrchu, ta nerozehranost tam byla samozřejmě vidět. Z výsledku nedělám vědu, věřím, že naše výkony půjdou nahoru," uvedl trenér Rájce Radek Sedláček.

Kunštát hraje další zápas v neděli v Boskovicích od 14.00 s Lipovcem, Rájec-Jestřebí teď čekají slabší soupeři Letovice a Doubravice. „Jsou to papírově slabší soupeři, ale Kunštát také prohrál s Olešnicí. Teď je to o tom, dát příležitost všem hráčům, aby se předvedli," myslí si Sedláček.
Zdroj: http://blanensky.denik.cz/

Posledních 30 dnů: 1001 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 31