Zakončená fotbalových přípravek ŽIJEME HROU

V sobotu 19.12. proběhla ve sportovní hale Kunštát zakončená přípravek ŽIJEME HROU. Rozloučení s fotbalovým rokem 2015 se zúčastnilo na 100 dětí z Kunštátu, Olešnice, Lysic a Svitávky. Trenéři z jednotlivých oddílů měli pro děti ve věku 5 - 11 let přichystaná dovednostní stanoviště. Velký úspěch měl skákací hrad, kreslení na obličej a nebo výroba vlastní vlajky. Na závěr každý účastník obdržel malý dáreček v podobě sportovního batůžku. Před půl rokem jsme se vydali společnou cestou, založili turnajovou mini soutěž přípravek, odehráli utkání proti ČAFC Brno nebo Nedvědici a naše "výběry" reprezentovaly na spoustě dalších turnajů. Rodiče, trenéři, s velkým zápalem a chutí vytvořili dětem prostředí k růstu osobnímu i sportovnímu. DĚKUJEME a v roce 2016 na viděnou:)

Více fotek na facebooku FK Kunštát

Posledních 30 dnů: 1036 | Posledních 7 dnů: 236 | Poslední den: 16