FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

A tým v nejhezčím utkání podzimu porazil Slatinu

V posledním mistrovském utkání odehrál A tým FK Kunštát proti Slatině strhující a bezpochyb nejhezčí utkání podzimu. V prvním poločase nás rozjetí hosté ze Slatiny naprosto rozebrali. Při vědomí, že Ivo Loukota vychytal několik slibných šancí soupeře, byl poločasový výsledek 0:2 ještě přijatelný.

Po hlubokém poločasovém zamyšlení měl výkon našeho týmů v následující pětačtyřicetiminutovce naprosto odlišné parametry. Soupeře jsme začali přehrávat aktivním a agresivním fotbalem a za osm minut bylo po brankách Zemana a Bočka srovnáno. 2:2.

V 61. minutě nás doslova zmrazil gól Miroslava Mikšíčka po rychlé akci hostů. 2:3. V 71. minutě srovnání přinesla branka výborně hrajícího Aloise Zemana. 3:3.

Oba týmy hráli v závěrečné desetiminutovce sympaticky na vítězství. Trenér Kunštátu Horák měl při střídání šťastnou ruku, když na hrot v 84. poslal Blažka. Původním polováním obránce dostal Martin Blažek v 90. minutě přihrávku mírně pod sebe od Zemana a střelou do šibenice se stal kunštátským "SPASITELEM". 4:3.

FK Kunštát - SK Slatina 4:3 (0:2)

Tímto nádherným fotbalovým zápasem se A mužstvo FK Kunštát rozloučilo s fotbalovým rokem 2015.

Bilance A týmu po podzimní části:

Místrovská utkání + pohár Jmkfs: 9 výher / 2 remízy / 6 proher (V krajském poháru jsme postupně vyřadili Rájec-Jestřebí, Svratku Brno, Tatran Bohunice a Olympiu Ráječko a postoupili do jarní vyřazovací části. Zde se utkáme s mužstvem Bosonoh).

V 1.A třídě sk. A se nacházíme se 17. body při skóre 30:26 na 8. místě.

Všem našim věrným fanouškům děkujeme za podporu, na jaře na viděnou. FK Kunštát!!!